We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Różnice w RPS..

mwwilk
19-05-2009, 21:37
U mnie na jednym z RPS 1 srednie zuzycie procesora to 40-45%. W godzinach szczytu przekracza 50% lub nawet 60%. Na dedyku jest parę serwerów głosowych+gier i strona.

elock
19-05-2009, 19:44
Cytat Napisał Aimar
Witam,
posiadam dawnno zakupionego RPS I ... z procesorem Celeron, 1,2GHz, z tego, co widzę, aktualnie sprzedawane RPS I wyposażone są już w Intel Atom 1,6GHz - zapewne ze względu na oszczędność energii, ale ... pomiędzy tymi dwoma występuje też jakaś znaczna róznica w wydajności?

Warto kupić nowego RPS I zamiast starego z celeronem? :>
Czymś jeszcze ten nowy rps1 rozni sie od starego? ;>
ja mam rps 1 i rzadko dochodzę do 60 % cpu (intel atom) duża strona ok 2 000 uu dziennie

ollerm
18-05-2009, 20:41
bo ja wiem.. wykorzystujesz go na 100%? może Atom jest troszke wydajniejszy, ale trudno powiedzieć... Ja zmieniałem RPS 2 -> RPS 3 ze względu na ilosć ramu

Aimar
18-05-2009, 20:04
Witam,
posiadam dawnno zakupionego RPS I ... z procesorem Celeron, 1,2GHz, z tego, co widzę, aktualnie sprzedawane RPS I wyposażone są już w Intel Atom 1,6GHz - zapewne ze względu na oszczędność energii, ale ... pomiędzy tymi dwoma występuje też jakaś znaczna róznica w wydajności?

Warto kupić nowego RPS I zamiast starego z celeronem? :>
Czymś jeszcze ten nowy rps1 rozni sie od starego? ;>