We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Konfiguracja DNS dla domeny.

mahomet91
10-05-2009, 14:25
pliki są all jest ;/ niestety nie mogę zainstalować CMS ;/ no nic napisałem do admina host. zobaczymy ;/

mariano
10-05-2009, 12:47
Mozliwe tez, ze hosting jest skonfigurowany ok, ale nie wgrales na na konto zadnych plikow.

Pik-Pok
10-05-2009, 12:30
@up:
skontaktuj sie z operatorem hostingu. strona sie "wyswietla", ale jest to listing apache'a. upewnij sie, ze poprawnie skonfigurowali dla Ciebie ten hosting. DNS-y odpowiadaja poprawnie.

mahomet91
10-05-2009, 12:10
domena: www.csserwis.net
dns: chyba tu narazie nie mają znaczenia ...

a co do hostingu nie wiem jakie są błędy bo nie mam dostępu takiego do hostingu.. po prostu strona się nie wyświetla już ponad 40 h tak jest ;/

Pik-Pok
10-05-2009, 12:01
@up:
ciezko cokolwiek stwierdzic, dopoki nie podasz nazwy domeny ani komunikatu bledu

mahomet91
10-05-2009, 11:56
Witam, nie wiem co się dzieje i gdzie robię błąd , czy hosting nie odpowiada czy w OVh gdzieś coś źle ustawiłem. Już ponad 40 h od zaktualizowania DNS na stronie OVH i wpisaniu w: serwer wirtualny -> Domeny & DNS - > Serwery DNS użyłem opcji zmień i wpisałem swoje DNS pod hosting, i po prostu tu w OVH nie działa mi to, mam 2 stronę na tym hostingu w home.pl i działa wszystko na tych DNS, domena skierowana jest na katalog na hostingu i nadal nic ;/ gdzie zrobiłem błąd ? coś źle zrobiłem w OVh czy to wina hostingu ? hosting mam zewnętrzny nie z OVH ...