We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sponsor + serwer tibii

Gallar
10-10-2010, 01:44
aktualnie zawieszone, od tygodnia leci dosc fajnie - gallar.org, zapraszam

Gallar
23-09-2010, 10:13
wciaz aktualne

Gallar
14-09-2010, 15:23
Podbijam temat w zasadzie mam gotowy serwer, znalazlem moje stare pliki projektu opartym na protokole klienta 7.6, niestety na mojej maszynie nie mogę go uruchomić i swobodnie przetestować bo to dość pamięciożerne pliki są

Zapraszam do współpracy, zajmę się prowadzeniem serwera i obsługą dotpay w zamian za serwer dedykowany (najlepiej na okres 2 miesięcy na start!). Połowa zysków oczywiście dla Ciebie!!

Do dopracowania - prawdopodobnie detale - niestety do tego już potrzebuje serwera.

Gallar
25-08-2010, 15:31
podbijam

Gallar
20-04-2009, 09:14
#Witam, temat aktualny
Mój potrzebny projekt umarł niestety, krótko mówiąc okradziono mnie ale myślę nad kolejnym.
W zasadzie jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to już w najblizszym czasię będę mieć w rękach serwer odmienny od tego, co można obecnie zauważyć na scenie open tibia.

Z tegoz powodu na start pragnę zaznaczyć iż poszukuję sponsora ODPOWIEDZIALNEGO I GODNEGO ZAUFANIA - oraz takiego który nie jest nastawione na jak największe zyski, bo obawiam się że te mogą niestety zawieść jego oczekiwania. Tysięcy złotych miesięcznie z tego nie będzie, myślę jednak że zwróci się za serwer + nadwyżkę można podzielić.
Szukam pomocy tylko na jakiś czas, jak już zyski będą dobre mogę się usamodzielnić - bylebym trafił na kogoś kto nie ukradnie mi plików... możliwe spotkanie w realu na Śląsku i obgadanie tematu .

Jakiej maszyny potrzebuje? Prawdopodobnie 2-4gb RAMu starczy, 2ghz + i będzie okej
Byleby to nie był RPS chyba ze juz nie ma jazd z czasem dostępu do hdd.
Nie wiem jeszcze jak z systemem

Słowem zakończenia - ktos kiedys powiedzial ze gdybym był pewien zarobku zainwestowałbym sam, a kiedy nie jestem to obiecuje komuś kokosy - to nie do końca tak, ja po prostu nie mam pieniążków na wejście, a wiem że czasami stoją Wam nieużywane serwery.
Jeżeli ktoś taki ma, to dlaczego wspólnie nie spróbować na tym zarobić?.

ps. mile widziany ktoś kto miał doświadczenia z dotpay.

#Edit: właśnie sie dowiedziałem że najbardziej pamięciożerny plik zajmujeok 83, myslę że 2gb ramu powinno pomóc nam utrzymać ok 100 graczy