We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Kupno domeny na OVH

morpheouss
19-04-2009, 12:26
Dziekuje bardzo... Tyle mi wystarczy

urug
19-04-2009, 12:07
Kto tam wie :-P
Ale ja się jeszcze na nie nie złapałem.

Masz maskowanie whois (za darmo), możliwość wydelegowania DNSów gdzie chcesz (za darmo), utworzenia glue records (za darmo). Domeny domyślnie mają zablokowaną możliwość transferu, ale możesz odblokować. Nie wiem jak z auth-info.

Ja swoje domeny przenosiłem z az.pl.

morpheouss
19-04-2009, 11:52
Tzn ze nie ma zadnych ograniczen (czyt haczykow)?

urug
18-04-2009, 22:41
Trzymam 2 domenki na OVH (com/net) i dla obu DNSy mam u siebie. Nie ma z tym żadnego problemu.

morpheouss
18-04-2009, 22:08
W takim razie jeszcze 2 pytania.
Czy po zarejestrowaniu domeny beda mogl ja oddelegowac na inny serwer DNS? Np freedns.sgh.waw.pl? Ewentualnie czy dostane od OVH jakis panel w ktorym bede mogl tworzyc rekordy (A, CNAME, subdomeny, etc...) do innych serwerow niz OVH?

I gdzie jest haczyk? :P Bo u konkurencji taka domena kosztuje sporo wiecej ;>

morpheouss
18-04-2009, 17:17
Witam,

Chcialbym nabyc domene .org w OVH, gdyz z tego co widze sa bardzo korzystne ceny.

Wedlug cennika zakup domeny .org kosztuje 18.29zł brutto, a jej przedluzenie 24.39zł brutto... Noo wlasnie.. Zalozmy ze dzisiaj zakupie domene za 18,29zl ... a co za rok? 2? 10?

Jest jakas pewnosc ze za ten czas odnowienie ow domeny nie bedzie kosztowalo wiecej?
I drugie pytanie: Czy te ceny obowiazuja tekze osoby fizyczne czy tylko przedsiebiorcow?