We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sponsor serwer Rps

Neville
17-04-2009, 20:00
Przemyślałem to wszystko,i postanowiłem popracować nad silnikiem via www. Również RPG,aczkolwiek nadal potrzebny jest Rps/Vps abym mógł dograć bazę danych Firebird.Tak więc,jeżeli będzie ktoś miły.Ja mogę w następnym miesiącu już oddać bo mam zamiar jakoś zarobić,aczkolwiek na start chociaż by na ten jeden miesiąc,bym był dozgonnie wdzięczny.

Buntownik
15-04-2009, 23:44
Na tym silniku (Znam go) Serwer padnie.Nie ma sensu.O ile do Tibi to się nadaje na 40 graczy to na Eclipse,ED i innych padnie 0 minimalizacji no i brak na linuxa więc albo WINE albo Windows tak czy siak do pupy.

JarekMk
15-04-2009, 22:25
Cytat Napisał Neville
Obawiam się,że raczej nie zdechnie
Jak to się obawiasz? Zaprzeczasz sam sobie
W końcu jesteś przekonany czy dalej masz obawy?

Neville
15-04-2009, 19:01
Obawiam się,że raczej nie zdechnie

JarekMk
15-04-2009, 16:56
No tak a na RPSie przy 20 serwer zdechnie - bo dysk nie wyrobi...
Już lepiej zakupić Kimsufi, a rodzice może mają rację?

Neville
15-04-2009, 15:39
Serdecznie chciałbym powitać wszystkich użytkowników tego forum,ale nie będę owijał w bawełnę i przejdę do konkretów.Otóż poszukuję osoby,która za sponsoruje serwer Rps.Zapewne byście chcieli wiedzieć na co mi taki serwer,a no otóż od dawna już (2miesiące) modyfikuje silnik Eclipse Evolution (Silnik gry w kliencie),i chciałbym na nim wydać grę MMORPG.Serwer kosztuje 60 złotych,a ja w wieku 14 lat nie zdołam uzbierać szybko takich pieniędzy,a rodzice twierdzą że będę wydawał na głupoty pieniądze.Co do gry mam już wszystko zrobione,nazwa gry i reszta,aczkolwiek na moim komputerze nie zdołam utrzymać gry,bo przy 5 graczach gra by się krztusiła.Co oferuję w zamian ?.Co może oferować 14 latek ,reklamę na stronie gry oraz reklama wyświetlana podczas gry na czacie w dni robocze.W razie pytań,pisać w temacie bądź na GG(12056048) lub Email(d.jagusiak@wp.pl).
To wszystko z mojej strony,serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Ps. Mniej więcej chodzi mi o ten serwer (http://www.ovh.pl/produkty/rps2.xml),lecz nie koniecznie akurat ten.