We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zmiana hasła

Łabędź
31-12-2005, 17:50
Cytat Napisał Swider
Nazwa to SSJPLANET. Teraz mam inny problem... jak już zmienię hasła i potwierdzam, później po obejrzeniu tabelki kilkam na "dalej" i przenosi mnie do punkty wyjścia z błędem: 202: Invalid username - username too short or too long.
?

Jakim skryptem zmienasz hasło i dokładnie w którym miejscu się pojawia błąd?

pozdrawiam

THOR
31-12-2005, 13:43
Cytat Napisał Swider
......Invalid username - username too short or too long.
"Nazwa uzytkownika jest za krótka lub za długa"....tyle to znaczy..więc musisz sie dostosowac

Swider
31-12-2005, 13:09
Nazwa to SSJPLANET. Teraz mam inny problem... jak już zmienię hasła i potwierdzam, później po obejrzeniu tabelki kilkam na "dalej" i przenosi mnie do punkty wyjścia z błędem: 202: Invalid username - username too short or too long.

Łabędź
30-12-2005, 19:38
Cytat Napisał Swider
Cóż... wiele razy już zmieniam hasła, ale na FTP ciągle działa poprzednie. O co chodzi? Albo raczej pytanie powinno brzmić "jak zmienić hasła do ftp"?Pozdrawiam
Jaka nazwa konta?

pozdrawiam

Swider
30-12-2005, 19:25
Cóż... wiele razy już zmieniam hasła, ale na FTP ciągle działa poprzednie. O co chodzi? Albo raczej pytanie powinno brzmić "jak zmienić hasła do ftp"? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam