We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona www

conex
29-04-2009, 00:24
Witam

W poście powyżej piszesz ze za pomoca webmina zakłada się domeny, konta ftp.....

A ja własnie mam problem z kontem ftp.
Założyłem domene, uzytkownika (stworzyło mi katalog o tej samej nazwie) ale nigdzie nie widze opcji dodania konta ftp i mam problem z hostem ftp.
Jaki host ftp bedzie dla stworzonego użytkownika zakładając że albo po nazwie serwera będę próbował: rXXXXX.ovh.net/~user lub po domenie: www.user.pl?

Będę wdzięczny za pomoc lub podpowiedź czy na gentoo bedzie mi to chodziło wszystko (kilka stron na joomla oraz w czystym php) czy inny system proponujesz?

Pozdrawiam

Akira
25-03-2009, 22:05
Witam, możesz skorzystać z oferty OVH i wybrać system operacyjny gentoo na którym wszystko będzie skonfigurowane (niezabezpieczone i niezoptymalizowane) za darmo. Dostaniesz wtedy dane do webmina, a tam już graficznie pozakładasz sobie domeny, konta ftp, www itd. Albo zgłosić się do mnie, a chętnie skonfiguruje Ci czysty serwer na debianie i pomogę w konfiguracji usług (kontakt via gg/jabber).

Nie ma ograniczenia co do wielkości plików, jedyne co Cię ogranicza to wielkość dysku (tj. 10 gb lub 50 gb jeżeli zamówisz do końca miesiąca).

Pozdrawiam

Stranek
25-03-2009, 21:21
Witam , posiadam stronke internetowa ktora generuje ok 150giga transferu miesiecznie , wiem to nie wiele , ale shared hostingi juz nie chca mnie hostowac.
Postanowilem skorzystac z oferty RPS poniewaz jest bardzo konkurencyjna.
Zauwazylem ze jest mozliwosc instalacji oprogramowania specjalnie pod strony www.
Czy po instalacji przez ovh wlasnie tego oprogramowania bede mogl juz instalowac swoja strone www tak jak to sie odbywa na zwyklym hostingu czyli podpiecie bazy wrzuceniu plikow przez ftp i go ?
Jesli nie to jakie sa +/- koszty zrobienia mi wlasniego tego przez inna osobe ?
Czy jest mozliwosc streamingu ok.50 zwiastunow waga ok.5 mb i wyswietlania ich na swojej stronie www ?
Prowadze serwis z recenzjami filmow .
Prosze o rade doswiadczonych osob i nie udzielanie odpowiedzi przez osoby , które tylko cos przypuszczaja z gory dziekuje za udzielona pomoc.