We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Logo THOR-a

Xenon
30-12-2005, 12:20
Cytat Napisał THOR
no pisząc recznie miałem na mysli ze to font "reczny" czyli symulujący pismo odreczne
aha haha to juz wszystko jasne.

THOR
30-12-2005, 12:18
Cytat Napisał Xenon
A ja tylko tak napomnialem bo mam takie zobcznie ze lubie sobie wspominac dawne czasy . Ale tak czy siak logo ladne czi wyszlo. Mowisz recznie to penem czy mycha?
no pisząc recznie miałem na mysli ze to font "reczny" czyli symulujący pismo odreczne

Xenon
30-12-2005, 12:12
Cytat Napisał THOR
Nie, no OK. Po prostu uzyłem tej czcionki bo strona jest o literaturze, a jakby nie patrzeć to słowo pisane (ręcznie lub właśnie na maszynie...stąd font Maszyna AEG)
A ja tylko tak napomnialem bo mam takie zobcznie ze lubie sobie wspominac dawne czasy . Ale tak czy siak logo ladne czi wyszlo. Mowisz recznie to penem czy mycha?

THOR
30-12-2005, 12:05
Cytat Napisał Xenon
napis 40i4 taka czcionka byl opatrzony CS do 1.5 (czyli nie steamowy)
Nie, no OK. Po prostu uzyłem tej czcionki bo strona jest o literaturze, a jakby nie patrzeć to słowo pisane (ręcznie lub właśnie na maszynie...stąd font Maszyna AEG)

Xenon
30-12-2005, 12:01
Cytat Napisał THOR
Hmmm...dziwne stwierdzenie.
Napis Stowarzyszenie Literatów to font "ręczny" (nie spotkałem takowego w Counter Strike
Napis UNIWERSYTETU..... to zwykły Arial
A napis 40i4 to maszyna AEG (też w CS jej nie widziałem)
Podsumowując - nie widzę żadnego związku uzytych czcionek z grą CS.
Pozdrawiam
napis 40i4 taka czcionka byl opatrzony CS do 1.5 (czyli nie steamowy)

THOR
30-12-2005, 11:37
Cytat Napisał Xenon
czcionka jak z counter-strike
Hmmm...dziwne stwierdzenie.
Napis Stowarzyszenie Literatów to font "ręczny" (nie spotkałem takowego w Counter Strike
Napis UNIWERSYTETU..... to zwykły Arial
A napis 40i4 to maszyna AEG (też w CS jej nie widziałem)
Podsumowując - nie widzę żadnego związku uzytych czcionek z grą CS.
Pozdrawiam

Xenon
29-12-2005, 23:27
czcionka jak z counter-strike

THOR
29-12-2005, 20:34
Dzieki.Wlasnie widzialem Twoja stronke i nawet to jakos wyglada..ale tego loga które masz na stronie nie moge tu wrzucic bo sie dziwnie "psuje". nie mam pojecia dlaczego...inne wygladaja normalnie a te ktore Ty masz tutaj na forum pokazuje sie "zepsute" .
Podsumowujac - sprawa dla Archiwum X

supermegazord
29-12-2005, 18:00
naprawde dobre logo pasuje mi do thema i klimatycznie do strony jednym słowem GIT
nic dodać nic ująć

THOR
29-12-2005, 17:21