We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Banner Asystent] Problem z logowaniem

nietopesh
28-12-2005, 15:13
Fajnie dzieki za pomoc
Zalogowac się już można ale chyba jeszcze gdzie¶ co¶ zrobiłem nie tak, bo jak sie juz zaloguje i chce wł±czyć jak±¶ opcje to się automatycznie wylogowywuje ze skruptu.
A w pliku admin.php to raczej nie ma co zmieniać bo wszystko odwołuje się do pliku config.php gdzie dokonałem zmiany tak jak sugerowana niżej i logowanie samo działa gorzej dalej. Teraz tylko co jeszcze gdzie zmienić
Kombinowałem różne opcje, ale albo mi się sypało wszystko, albo brak efektów było. Może jak sie uda to dam znać, a poniżej zamieszczam te 2 pliki gdzie chyba trzeba zmienić co¶.

PLIK ADMIN.PHP

Kod PHP:
require "config.php";
if (
$login!=$log_ok || $password!=$pass_ok)
{
header ("Location: $base_url/adsrv/login.php");
}
echo 
"

Banner Asystent v1.5 by PHPFlash - administracja

Banner Asystent v1.5 - administracja systemu

";
echo 
$password&login=$login>pokaż statystyki | $password&login=$login>dodaj banner | $password&login=$login>usuń banner | $password&login=$login>resetuj liczniki pomocnicze | $password&login=$login>modyfikuj wpis | zakończ";
echo 
"
Powered by PHPFlash
"
;
?>
PLIK LOGIN.PHP

Kod PHP:
require "config.php";
echo 
"

Banner Asystent v1.5 by PHPFlash - administracja

Zaloguj się

login: 

pass: 
anuluj ]
";
?>

ŁabędĽ
28-12-2005, 12:07
Cytat Napisał nietopesh
Jak by się komu¶ z innego kompa udało to prosze o jakie¶ info.
Kod:
adsrv# diff -Bw admin.php_org admin.php
2a3,5
> $login = $_POST['login'];
> $password = $_POST['password'];
>
Z reszt± skryptów trzeba zrobić podobnie.

Hint: register_globals

pozdrawiam

nietopesh
28-12-2005, 11:39
Mam pewien problem ze skryptem Banner Asystent.
Uzywałem go juz swego czasu dla testu i wszystko było OK jednak teraz moj problem polega na tym, iż nie moge zalogować się do panelu administratora, pomimo, iż wpisuje poprawne haslo i uzytkownika.
Nie mam juz żadnego pomysłu, bo wszystko jest zgodne z instrukcj±. Może kto¶ wpadnie na jaki¶ pomysł. Był bym bardzo wdzięczny.
Jak ktos chce przetestować to zapraszam http://trafficgiant.ovh.org/adsrv/admin.php
uzytkownik "root"
haslo "root"
Jak by się komu¶ z innego kompa udało to prosze o jakie¶ info.