We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Poszukuje sponsora serwera dedykowanego

svirusxxx
15-03-2009, 03:11
Jeśli dalej szukasz serwera napisz do mnie : svirus [AT] gmail.com

Pozdrawiam!
ViruS

Onyxi
06-03-2009, 09:24
Nielegalnym jest łączenie się z serwerem za pomocą oryginalnego klienta, a co reakcji Blizzardu w sprawie serwerów to o ile pamiętam zamknięty został tylko jeden serwer który nie pobierał opłat abonamentowych (reklamował się jako lepszy niż global), a reszta wyciętych to serwery które pobierały opłatę miesięczną za grę (nie mylić z dotacjami). Ostatnio Blizzard zmienił podejście do serwerów i w swoich ogłoszeniach traktuje prywatne serwery jako Trial i jeśli ktoś chce poczuć prawdziwy wymiar rozrywki powinien spróbować globala
Największym zagrożeniem dla serwera w tym środowisku jest konkurencja, sam zostałem poproszony o zabezpieczenie serwera IXION z powodu kilku ataków na ich
bazę danych; na razie nic się nie dzieje.
Co do samego technikum, o prawach nie było, co zresztą nawet nie oczekiwałem po nauczycielach, którzy twierdzą że za programy na GNU/GPL trzeba płacić, a Linux jest pod każdym względem gorszy od WS2k3.
Co do samego systemu Windows nic do niego nie mam sam w domu używam W7 (chociaż głównie używam Debiana Lenny`ego) i osobiście twierdzę iż bezpieczeństwo i wydajność serwera w dużej mierze zależy od administratora, ale to tylko moja opinia.

artux
06-03-2009, 08:25
A macie też w tym technikum coś o prawach autorskich? I o tym że jak się chce postawić nielegalny serwer to publiczne ogłoszenie jest słabym pomysłem?

Onyxi
06-03-2009, 01:17
Witam!
Poszukuję sponsora, który z życzliwości swojego serca (jak to ładnie brzmi) zechciałby ofiarować mi pomoc w otwarciu serwera gry World of Warcraft.
Największym problemem jest gotówka która jest potrzebna na opłacenie pierwszego miesiąca działalności, jeżeli natomiast serwer posiada jeszcze płatności via DotPay uzbieranie gotówki na kolejny miesiąc to kwestia 1-2 tygodni.

Oczywiście nawet nie zamierzam pisać że serwer po tygodniu może przynieść 1000-2000zł zysku ponieważ to kłamstwo (chyba że w ciągu tygodna mamy min 500 graczy, ale do takiej akcji potrzebne jest zaplecze).

Co do mojej osoby:
Mam na imię Dawid, aktualnie jestem redaktorem w serwisie Spacja.org, wcześniej pracowałem na serwerach: Dark Ivil – administrator techniczny(poprawianie błędów, rozwijanie strony i serwera), a także Illidari Project - zarządzanie projektem.
Mam 17 lat (za 6 m-cy 18) co jest dużym problemem przy płatnościach DotPay ponieważ serwis ten wymaga ukonczenia 18 lat, jestem uczniem Technikum Informatycznego, a także zajmuje się developem (PHP, C++, Pascal, SQL).

Pozdrawiam Onyxi