We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z kasowaniem

sosnix
31-12-2005, 14:40
Zmienieliscie chmody?

Monstrual
30-12-2005, 13:22
Mimo wszystko, czasem wymagana jest ingerencja admina... pokaż/ukryj pliki to nieskuteczna metoda.

Łabędź
30-12-2005, 13:02
Cytat Napisał iras1988
Też mam taki problem
Na szczęście zostają tylko puste foldery i nie przeszkadzaja za bardzo lecz robia straszny bałagan na serwerze
Nawet jak jest chmod 0 to dalej jesteś właścicielem tego pliku i możesz mu ustawiać atrybuty.
Jaka nazwa konta?

pozdrawiam

Xenon
30-12-2005, 11:06
Mi sie wydaje ze tylko labedz tu pomoze, ja kiedys sobie niechcacy expolrerem zmienilem atrybuty na onecie i do dzis tych plikow czy katalogow ruszyc nie moge.

Cytat Napisał supermegazord
przez total lub windows commandera spróbujcie ale nasajmprzód (fajne słowo, podoba mi się) zaznaczcie z menu "Sieć" u góry na pasku "FTP pokaż ukryte pliki" wtenczas powinno zadziałać
Pewnie dlatego ze to slowo jest archaizmem ktory z zadka uzywaja poeci i polictycy co sie chca wyroznic z tlumu tak samo jak lubia uzywac notabene co i tak im nie wychodzi bo z czesta nie wiedza co dokladnie ten wyraz oznacza

supermegazord
30-12-2005, 08:07
przez total lub windows commandera spróbujcie ale nasajmprzód (fajne słowo, podoba mi się) zaznaczcie z menu "Sieć" u góry na pasku "FTP pokaż ukryte pliki" wtenczas powinno zadziałać

iras1988
30-12-2005, 06:50
Też mam taki problem
Na szczęście zostają tylko puste foldery i nie przeszkadzaja za bardzo lecz robia straszny bałagan na serwerze

nietopesh
27-12-2005, 19:41
Mam taki problemik wyslalem na serwer katalog ze skryptem, jednak byl chyba jakis blad i teraz katalog ten wszystkie atrybuty ma na 0 na dodatek nie da sie go otworzyc ani skasowac bo wyskakuja takie rzeczy:

Status: Odzyskuje listę katalogów...
Komenda: CWD php
Odpowiedź: 550 php: Permission denied
Błąd: Nie można było odzyskać listy katalogów
Komenda: CWD /www/
Odpowiedź: 250 CWD command successful
Komenda: PWD
Odpowiedź: 257 "/www" is current directory.
Status: Wylistowanie katalogu powiodło się
Komenda: REST 0
Odpowiedź: 350 Restarting at 0. Send STORE or RETRIEVE to initiate transfer

Miał ktoś cos takiego już?? I jak wywalić ten katalog z serwera??