We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

90plan - samo się dopisuje

nick
04-03-2009, 14:30
Tydzień obserwacji chyba starczy - POMOGŁO !!!
Jeszcze raz dzięki.

nick
26-02-2009, 13:18
AV Symantec znalazł na moim kompie osmim.dll lecz nie potrafił go zneutralizować.

Przejechałem po dysku Spyware Doctor'em i ATF-Cleaner'em. Na chwilę obecną antywirusy pokazują że komputer mam czysty. Poobserwuję i dam znać o wynikich.

Dzięki za bardzo szybką reakcję! Pozdrawiam

Łabędź
26-02-2009, 12:37
Cytat Napisał Gamek
Prawdopodobnie masz wirusa w swoim systemie który korzysta sobie z okazji kiedy się logujesz na FTP i grzebie sobie po koncie psując pliki. Przeskanuj się antywirusem, narzędziem do usuwania spyware'u i _nie zapisuj_ hasła w kliencie ftp.
Raczej obstawiał bym dziurawy skrypt php.

pozdrawiam

nick
26-02-2009, 11:32
sulejowek.info

Pliki dopisują się średnio raz dziennie. Po usunięciu kodu "spod palca" wszystko jest OK, aż do następnego razu.

Przed chwilą zmieniłem hasło mojego FTP i obserwuję co się będzie działo

Robal zmiena pliki "index", "login" (php, htm, html) w katalogu głównym (www) i w pierwszym podkatalogu. Jak narazie niżej nie sięgał...

Łabędź
26-02-2009, 11:22
Cytat Napisał nick
Serwer hostuję już trzeci rok i wszystko było OK lecz od tygodnia mam problem. Jakiś robot dopisuje mi do plików "index" i "login" złośliwy skrypt.
Podaj domene.

pozdrawiam

nick
26-02-2009, 11:19
Serwer hostuję już trzeci rok i wszystko było OK lecz od tygodnia mam problem. Jakiś robot dopisuje mi do plików "index" i "login" złośliwy skrypt.

Ma on taką składnię:

Kod:
Co robić ??? !!!