We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ataki na serwer DDoS itp.

Łabędź
26-06-2009, 09:44
Cytat Napisał gielo
a co to ma wspólnego z obroną przed atakami ddos ? w tym linku co podałeś prócz jego komercyjnego charakteru poprzez reklamę ofert administratorów ?
to, że lepiej mieć zabezpieczony serwer i się uczyć niż mieć niezabezpieczony serwer i się uczyć

Cytat Napisał gielo
Wiesz dobry administrator nie musi się ogłaszać bo ma zawsze klientów, pseudofachowców za to ostatnio w necie jest coraz więcej spamujących rózne fora swoimi ofertami
wiem

pozdrawiam

gielo
25-06-2009, 21:15
a co to ma wspólnego z obroną przed atakami ddos ? w tym linku co podałeś prócz jego komercyjnego charakteru poprzez reklamę ofert administratorów ?

Wiesz dobry administrator nie musi się ogłaszać bo ma zawsze klientów, pseudofachowców za to ostatnio w necie jest coraz więcej spamujących rózne fora swoimi ofertami

Łabędź
21-02-2009, 19:24
Cytat Napisał CreaWeb
Jak bardzo podatne są serwery RPS na ataki DDoS ?
Niezabezpieczonego Xeona Quad można 'zajechać' z 256kbitowej neostrady. Wszystko zależy od jego administratora.

Cytat Napisał CreaWeb
I tu pytanie, jak zabezpieczyć się przez atakami typu DDoS oraz innymi ?

temat rzeka...

Na początek to:
http://forum.ovh.pl/forumdisplay.php?f=50

potem dużo czytania i nauki.

pozdrawiam

CreaWeb
20-02-2009, 20:22
Witam

Jak bardzo podatne są serwery RPS na ataki DDoS ?
Mam hosting fotek ifotos.pl i właściwie przestał działać.
W menagerze ovh, sprawdziłem przepustowość, aktualny transwer i wynosił ok 1mbit, przy czym sprawdziłem że max miał 10mbit, więc wątpię by było to spowodowane normalnymi odwiedzinami użytkowników.

I tu pytanie, jak zabezpieczyć się przez atakami typu DDoS oraz innymi ?

PS:Serwer mam RPSI gentoo linux.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam