We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Jak wrzucić stronę na RPS II

grz3chu
19-02-2009, 18:58
Dobrze, że nie napisałeś rozwiązania bo jeszcze byś komuś pomógł.

Rafael
19-02-2009, 18:06
Problem rozwiązany

Topic do zamknięcia

Rafael
19-02-2009, 17:29
Ok dało radę

To jeszcze teraz taki błąd, że przez chwilę baza się wczytywała(dane były na stronie głównej) a za chwilę(mimo, że nic nie zmieniałem) to baza się nie wczytuje- jest puste wszystko.

EDIT: Jak kliknę rejstracja i zrobie nowe konto w grze to dane się wczytują, ale po chwili znowu jest 0 graczy

Rafael
19-02-2009, 16:12
Co zrobić żeby na tym serwerze działało Smarty templates? Na hostingu chodzi bez problemu a tutaj wyrzuca błąd:

Fatal error: Smarty error: unable to write to $compile_dir '/home/www/armywars.pl/templates_c'. Be sure $compile_dir is writable by the web server user. in /home/www/armywars.pl/libs/Smarty.class.php on line 378

Ta linijka:

function trigger_error($error_msg, $error_type = E_USER_WARNING)
{
trigger_error("Smarty error: $error_msg", $error_type);
}

Rafael
19-02-2009, 10:51
No ta wybrałem właśnie tego realase 2

Pik-Pok
19-02-2009, 10:27
male sprostowanie:
proftpd jest juz zainstalowane i prekonfigurowane w przypadku dystrybucji gotowych do uzycia (np. Release 2 i Release 1)

Rafael
19-02-2009, 08:45
No to rzeczywiście będzie trzeba dać to komuś do zrobienia:/
Jaki mniej więcej koszt takiej usługi?

Rafael
19-02-2009, 08:31
A nie ma proftpd zainstalowanego od razu?

Rafael
18-02-2009, 21:25
Próbowałem ze znajomym przez putty, ale skończyło się na tym, że hasło/login podczas logowania w Totalcmd są nie poprawne.

Akira
18-02-2009, 19:40
Wystarczy zainstalować używając putty apache + php + mysql i przez klienta sftp wsadzić pliki do odpowiednich katalogów. Jaki system? Mogę za małą opłatą skonfigurować Ci cały system jakbyś bym zainteresowany to zapraszam na komunikator.

Rafael
18-02-2009, 19:28
Mam stronkę i świeżo kupiony RPS II. Jak mam ją wrzucić na serwer, próbowałem przez Totalcmd, ale wyrzuca Nie znaleziono komputera hosta.

Prosiłbym o jakieś wskazówki co zrobić.

PS:Wiem, że się pojawią głosy, że po co zamawiałem serwer skoro się nie znam na obsłudze. Odpowiedź jest prosta- potrzebuje serwera o dużych parametrach do gry typu Plemiona, Ogame itd. Wgrać na Wirtualny serwer to nie problem był, ale tu już potrzebuję pomocy