We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Poszukuje sponsora do gry.

Slawo320
18-02-2009, 14:02
@slawek22
Szukamy sponsora, co napoczątku wyłoży pieniądze na serwer dedykowany.
Oczywiście, sponsor powinien mieć przynajmniej 18 lat, mieć konto w dotpayu
W tym, że zarobki z gry, dzielimy na 2. Czyli, jeżeli mamy w dotpayu 1400 zł, to:
1400 zł minus podatek minus koszt dedyka = kwota która zostaje i ją dzielimy na 2. Połowa dla nas, połowa dla sponsora.

@mydoom.h
Wiem, że NIP można mieć bez 18 Ale 18 lat to jest jeden z ważniejszych wymogów DotPay'u.
Mamy rodziców, ale niestety moi i kumpli się nie zgodzili, żeby się oni rozliczali z PIT'u.

@Lord Mati
Podaj mi na PW twoje GG, odezwe się.

Lord Mati
18-02-2009, 07:27
Ja mogę zostać.

Slawo320
17-02-2009, 12:43
Witam,
Piszę tutaj, ponieważ poszukuję sponsora do gry. Grą jest kultowa mmorpg Tibia. Oczywiście tutaj chodzi o prywatny serwer OTS. Ja dobrze sobie zdaję sprawe z tego, że dla większości osobników na tym forum jest to noobska gra, ale my w nią nie gramy, tylko stawiamy serwery, aby mogli inni grać.

Aktualnie mamy sponsora, ale niestety nie spełnia naszych "wymagań", ponieważ nie ma go często na gg, nie odbiera telefonów i w ogóle. Gra potrafi zarobić ok 1200-1400 zł z SMS Shopu (trzeba mieć konto w dotpayu i oczywiście rozliczać się z pitu). Nie których dziwi, dlaczego jak OTS tylko zarabia, sami sobie nie wyłożymy kasy itd. Otóz, nie mamy 18 lat, a tym bardziej NIPu, który jest potrzebny do wysyłania umowy. Dla zainteresowanych, pokaże aktualny screen z dotpaya.
Co potrzebujemy?
Serwer Kimsufi 3XL albo 4XL wraz z Windowsem 2003 Web Edition.

My jako ekipa, mamy przygotowane wszystko, czyli:
Silnik: TFS 0.3
Mape: Własna od 0 robiona
Nowe questy, nowe itemy.

Poprostu, zainstalować potrzebne kompenety czyli Xampp oraz zabezpieczyć dedyka i można uruchamiać serwer.

Liczymy na to, że znajdzie się ktoś, co zostanie sponsorem.

Pozdrawiam.

P.S Jeżeli w złym temacie napisałem, proszę przenieść go.