We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Logo

deqko
29-12-2005, 14:31
Wszystkie mniej/wiecej pasuja do layoutow ;-)

PawelGIX
29-12-2005, 13:31
Miałem nie pisać tego ale pomyslałem, że ktoś musi .

Te trzy loga wyglądają jakby autor nie miał pomysłu na nie.

Niestety bez pomysłu to ani rusz.
I te standardowe tekstury z photoshopa ... ehhh....

1. Logo musi! pasować do layouta stronki.
2. I dobrzeby było gdyby miało jakąś ciekawą(czyt. przemyślaną) kompozycję.

Pozdrawiam

deqko
29-12-2005, 02:47
Nastepne
Moze nie jest 'idealne' ale mnie odpowiada ;-)

analogicznie:

i forum:

to wszystko sklada sie na serie stronek, ktorych narazie adresu nie podaje
ocencie narazie loga

pozdrawiam

Gino
28-12-2005, 19:47
THOR napisał:
GIMP (darmowy na licencji GPL, obsluguje warstwy i praktycznie niczym nie ustepuje wyzej wymienionym programom, aczkolwiek w wersji "windowsowej" czasem sprawia problemy...na Linuksie natomiast 100% stabilnosci)
No właśnie zainstalowałem GIMP'a, Jak zrobić w nim takie "przenikanie" - nakładanie sie koncówek obrazków albo takie wybielenie w ramce? Narazie jego "rozpracowywuje". Wiesz jak mozna uzyc w nim jakies fajne funkcje?

supermegazord
28-12-2005, 19:42
operacje są nielegalne Thor`q ale
Kod:
"This is a war, and we are soldiers..."

THOR
28-12-2005, 19:30
Cytat Napisał supermegazord
ja tylko jeszcze dodam Real Draw szybki sporo możliwości wrastwy oswietlenie masa efektów i co ważne superprosty akurat na przesiadke z Painta a ile buli to nie wiem ale ma 30 day free
Oj nie znam tego softa Bracie Bliźniaku ...ale skoro jest dobry to musze go przetestowac...a co do tych 30 dni zawsze mozna go "zooperowac" i bedzie chodzil dozywotnio

supermegazord
28-12-2005, 19:27
ja tylko jeszcze dodam Real Draw szybki sporo możliwości wrastwy oswietlenie masa efektów i co ważne superprosty akurat na przesiadke z Painta a ile buli to nie wiem ale ma 30 day free

THOR
28-12-2005, 19:19
Cytat Napisał Gino
Mnie tam sie podoba nawet A w jakim programie robiłeś ten banner? Ja mam właśnie z tym problem, wstyd sie przyznac ale nie moge sobie znalesc programu pod takie logai uzywam Painta hehehe ...
Gino jesli chcesz zrobic dobre logo, banner, button czy jakakolwiek inna grafike musisz uzywac programu ktory oferuje prace na warstwach....inaczej nic ambitnego nie wyjdzie.
Moge Ci wiec polecic:
Adobe Photoshop (troszke kosztuje)
Jasc Pain Shop Pro (ten rowniez nie jest tani)
GIMP (darmowy na licencji GPL, obsluguje warstwy i praktycznie niczym nie ustepuje wyzej wymienionym programom, aczkolwiek w wersji "windowsowej" czasem sprawia problemy...na Linuksie natomiast 100% stabilnosci)

supermegazord
28-12-2005, 19:10
zgadzam sie z Thor-em faktycznie ta czcionka jakas nieszczesna jest cod to opowiesci z narni cosik innego by sie przydalo reszta natomiast bez zarzutu

Gino
28-12-2005, 16:34
Mnie tam sie podoba nawet A w jakim programie robiłeś ten banner? Ja mam właśnie z tym problem, wstyd sie przyznac ale nie moge sobie znalesc programu pod takie logai uzywam Painta hehehe ...

THOR
25-12-2005, 19:50
Oj Deqko widze ze jednak uparles sie na TĄ czcionke pomimo tego co Ci pisalem.....Serio, ona nie pasuje ani tematycznie, ani klimatycznie do tego logo. Samo logo jest niezle ale font jest okropnie "bajkowy" a CoD to nie bajka. No ale coz...No i pozostaje jeszcze temat koloru fonta...biały strasznie kontrastuje z reszta. Mogles dac kolor khaki lub jakis hmm..."piaskowy" i byłoby OK. Ja bym dał jeszcze wieksze "Krycie" czy jak wolisz "przenikanie" tego napisu na srodku.To tyle. W skali 1-10 daje 6.
Pozdrawiam

deqko
25-12-2005, 18:29
Ze tak powiem logo zrobione przezemnie ;-)
Moze to i bedzie mala reklama stronki, no ale ;P

Ocencie ;P