We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Call Of Duty Center

Trobin
29-12-2005, 11:30
Troche mnie nie bylo ale odpowiadam ze CoD Center stoi na naszym jaże ulbionym serwerze ovh.org. Dziekuje za uwage

Kejter
28-12-2005, 15:54
Coś nie tak ? Logo daje rady jak na moje spostrzerzenia

deqko
27-12-2005, 22:00
Cytat Napisał Kejter
Grafika intersująca dobre logo.r

Kejter
27-12-2005, 21:40
Więc tak...

Wykonania strony pod względem php nieoceniam ponieważ jest to jp

Grafika intersująca dobre logo. Bardzo dużo przydatnej treści która przyda się potencjalnym CoD fanom...

Pozdrawiam Kejter

Gino
27-12-2005, 12:48
Ja uzywam PHP-Fusion .... Staram sie jak najbardziej wykorzystywac jego funkce.... Co prawda za giga wiele na mojej stronie nie ma, ale staram się często pisać www.komunikatory.ovh.org Miałem kiedyś strone w HTML ale pisanie na niej jest dośc uciążliwe bo jak chce cos dodac na kazda podstrone to musialbym z osobna pisać ... :/ Więc uzywam Fusiona, jak narazie jestem z tego CMS'a zadowolony

---------------------
Na jakim serwerze jest strona http://centrumcod.glt.pl ??

pawel
27-12-2005, 11:47
jesli ktos sie nie zna na tworzeniu stron a czuje potrzebe zaistnienia w sieci to pewnie ze powinien stosowac gotowce, ale nie od razu systemy portalowe... denerwuje mnie troche wchodzenie na strone gdzie jest jedna podstrona a wszystko stoi na mambo... do tego typu zastosowan sa o wiele prostrze systemy cms...

Gino
27-12-2005, 11:20
Też tak sądze, po co się bawić w HTML ?

Trobin
26-12-2005, 21:11
Po prostu jPortal czy Mambo ulatwia prace I tyle

pawel
26-12-2005, 00:09
wyglad ok, dalbym tylko troche jasniejsza czcionke, ta troche meczy wzrok... i jak zawsze dziwi mnie to ze prawie wszyscy na 60free wrzucaja ogromne kombajny typu jPortal czy Mambo nie wykorzystujac ich mozliwosci nawet w 20%, nie mowiac juz wogole ze ich nie uznaje, ale to jak zwykle taki ot z mojej strony

Gino
25-12-2005, 20:00
A ilu masz odwiedzających dziennie? I ilu było ogólnie. Napisz maila mgfly@tlen.pl

Trobin
25-12-2005, 17:58
To może mała wymiana buttonami??

Gino
25-12-2005, 15:36
Stronka nie jest brzydka. Nawet mnie sie podoba. Sama gre CoD też lubie Troche nad nia pracowales i pacuj nadal, jednak co do reklamy to by sie Tobie przydała, a zeby to co piszesz "się nie marnowało" i ktoś z tego skorzystał. Widze że strona jest w jPortal2... Mam jedną usterkę ... tkzw. banner u góry strony bardzo powoli mi sie otwiera, mozesz zmienic go lub zmienic jego format.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w prowadzeniu stronki

Zapraszam również do mnie www.komunikatory.ovh.org
----------
A tak pozatym to szukam ludzi którzy chcieliby pomóc w prowadzeniu mojej stronki.... www.komunikatory.ovh.org chodzi o newsy, prowadzenie forum, czy zwykłą wymiane buttonów. Z góry dzieki.

Trobin
25-12-2005, 15:02
Stworzyłem stronę o grze Call Of Duty. Strona : http://centrumcod.glt.pl . Zobaczcie czy wam sie podoba. Czy może ktoś wie jak by rozreklamować taką strone?