We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

New User = Error


bercow
25-12-2005, 16:13
Bo napisałem skórke typu toxic, a nie o nazwie toxic. Niewiem jak by ją opisać w kolorach nuklearnych

THOR
25-12-2005, 12:27
Po prostu wejdz w Panel Administracyjny---->Zarządzanie stroną---->Ustawienia rejestracji i tam w polu Używać weryfikacji przez E-Mail przy Rejestracji? zaznacz NIE. Bedzie mozna sie normalnie rejestrowac z tym ze nie bedzie wymagana weryfikacja przez e-mail.
A co to thema toxic nigdy takiego nie spotkalem...moze podajesz niekompletna nazwe?

bercow
25-12-2005, 12:18
Dokładnie mój błąd, dzięki.

Dalej ktoś chce się zarejstrować to wyskakuje błąd, ustawiłem na smtp z wp.pl ale tampotrzebna jest autoryzacja a w Fusion takiej opcji i nie widziałem.

I trzy, ma ktoś, widział i wie gdzie sie znajduje, albo zna link do skórki typu "toxic", w kolorystyce zółto-czarnej.

THOR
25-12-2005, 12:01
A wgrałeś na serwer all PODSTAWOWE skórki które są w Fusionie, czy może w ramach "przyspieszenia uploadu na strone i oszczednosci miejsca" zrezygnowałes z tych podstawowych ?

Mozliwe tez ze w przypadku Z-themes Gold wgrales folder z plikami "taki jak zassales ze strony" ....wtedy nie bedzie Ci dzialac....W przypadku serii Z-Themes wgrywasz tylko foldery - Z-Golden, Z-Black, Z-Green itd.
czyli:
z-Golden-Theme-v6/z-Golden-Theme/z-Golden wgrywasz tylko ten zaznaczony na czerwono.
Mysle ze pomoglem. Pozdrawiam

bercow
24-12-2005, 23:28
Kiedy dodaje nowom skórkę, i stawiam ją jako domyślną to mi wyskakuje błąd na wszystkich stronach "Warning: require_once(themes/z-Golden-Theme/theme.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/b/e/r/bercow/www/33gdsh/subheader.php on line 14

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'themes/z-Golden-Theme/theme.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/b/e/r/bercow/www/33gdsh/subheader.php on line 14"