We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

wsadzanie plikow do neta

sosnix
30-12-2005, 22:47
Konfiguracja Servera Byla Wczoraj I Dzis!!

piątas
29-12-2005, 12:06
nie chcę zaśmiecać forum nowymi tematami dlatego tutaj pytam mam u was konto 60free i zostało aktywowane, gdy chcę wrzucić stronkę do neta programem total commander. Wpisuję potrzebne dane i klikam na ok, następnie połącz i wyskakuje komunikat:

"530 login incorrect
Spróbuj tę samą nazwę użytkownkika/hasło albo wprowadź je ponownie?

ponów wprowadźponownie przerwij"

może mi ktoś napisać o co chodzi login i hasło sprawdzałem setki razy a wciąż mam to samo. Są one dobre ponieważ w każdej chwili mogę się zalogować na stronie i w zakładce narzędzia zmienić dane. Pomóżcie, zależy mi na jak najszybszym działaniu strony, którą chcę zamieśćic
innymi programami też się nie da już nie wiem co mam robić...

Nikt mi nie pomoże???

THOR
25-12-2005, 11:14
Nie bardzo Cie rozumie (troche niejasno to opisales). Ale jesli chodzi o ten folder www to on jest na koncie 60free.ovh.org folderem nadrzędnym. On tam musi być a wszystko to co zamierzasz miec na serwerze musi byc wlasnie w tym folderze. Z tym że nie podajesz w sciezkach tego www.
Sciezka musi wygladac np. tak:
Kod HTML:
http://twoja_strona.ovh.org/index.html
a nie tak:
Kod HTML:
http://twoja_strona.ovh.org/www/index.html

dbfor_ever
24-12-2005, 14:51
No siemanko. Ostatnio zrobilem stronke sobie ale uwazalem ze jest troche glupia i teraz zrobilem nowa ale o tym samym. Indexy i te rozne obrazki mam w 2 folderach w 1 indexy a w drugim te rozne obrazki. TErazp ytanie jak mam je wsadzic zeby dziala strona bo jak wchodze przez total comander to najpierw pokazuje:
[www] folder i ten index potem jak wejde w ten [www] to dalej pokazuje [index.html]folder i gdzie teraz te moje wsadzic . Bo jak mialem w jednym folderze wszystko to wiedzialem ale tu to nie wiem . Powie mi ktos ?
u mnie to wyglada tak np. mam folder ero a w tym folderze sa te indexy . W tym samym folderze jest nastepny folder gdzie sa obrazki iteraz jak to mam powsadzac??