We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ilo뜻 baz danych w ofercie 1000gp

Gismo
31-01-2009, 05:22
Z tego co da si zauwa퓓 to obs퀅ga ovh robi chyba wszystko, aby zmusi posiadaczy kont 1000gp do ich likwidacji. 쫗ieszne jest to, 풽 praktycznie w kierunku rozwoju hostingu wirtualnego w powy퓋zych kontach nie dzieje si nic. Umowa regulaminowa tej us퀅gi nic nie wspomina o braku mo퓄iwo턢i nawi콄ywania po낢cze z zewntrznymi serwera baz a jednak takiej opcji nie ma i nikt niczego( z informacji uzyskanych z dzia퀅 pomocy) nawet w kierunku zmiany tego nie przewiduje. Po prostu jedna wielka pora퓃a. Teraz widz kolega mulat poruszy te do뜻 istotn kwesti mo퓄iwo턢i nabycia dostpu do drugiej bazy - i znowu kiszka. Im d퀅풽j korzystam z us퀅g ovh tym coraz wiksz niechci zaczynam ich darzy.

voldemortsgirl
29-01-2009, 13:30
Nie oferujemy mo퓄iwo뜻i dokupienia dodatkowej bazy.

mulat
29-01-2009, 10:33
A jest jaka opcja na posiadanie 2 baz danych? Wiem, 풽 mo퓆a powikszy baz ale nigdzie nie znalaz쿮m mo퓄iwo턢i dokupienia drugiej bazy.

Pik-Pok
28-01-2009, 12:47
dla 1000 gp mozliwe bylo posiadanie dwoch baz tylko w jednym przypadku: jezeli twoje konto bylo zainstalowane na tyle dawno, ze baza zostala zainstalowana na mysql4, po wprowadzeniu mysql 5 zezwolilismy na utworzenie bazy na mysql 5. mogles korzystac z dwoch. skoro usunales mysql 4, system juz nie zezwoli Ci na utworzenie nowej bazy, bo limit wyczerpany

mulat
28-01-2009, 11:17
Witam!

Kiedyś mogłem mieć 2 bazy danych, nawet był taki okres, że miałem. Teraz po skasowaniu jednej chciałem zrobić nową i nie mogę z powodu limitu.
Ktoś może coś o tym powiedzieć?