We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Darmowe serwery www

linx
01-02-2009, 09:50
Cytat Napisał JarekMk
linkx - Ty to chyba masz jakieś problemy z osobowością... Odnoszę ostatnio takie wrażenie.
Nie mam problemów z osobowością, ale jak czytam twoje posty to się zastanawiam czy głupota jest wrodzona czy tej umiejętności nabiera się z czasem?? Ponieważ twoje udawanie że pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz wszystko najlepiej jest niesamowite, a może ty faktycznie tak uważasz?? Jeśli tak to Boże chroń nas przed takimi ludźmi.

elock
31-01-2009, 20:40
Założyliśmy już 100 konto , miło mi poinformować iż zwiększamy pojemność 500 MB pojemności i 5000 MB transferu.

JarekMk
29-01-2009, 10:30
linkx - Ty to chyba masz jakieś problemy z osobowością... Odnoszę ostatnio takie wrażenie.

linx
29-01-2009, 08:12
Cytat Napisał JarekMk
No tak ale 50MB to mało - wrzuci jakieś forum które zajmie mu ~5MB a po 4 dniach logi zapełnią wolne miejsce...
Pewnie bo za darmo to powinien dawać przynajmniej ze 100GB i połowę mocy obliczeniowej serwera.

elock
29-01-2009, 00:06
Rozumiem Twoją kwestie pojemności konta, zawsze można skorzystać z oferty ovh.pl na serwery www. Za darmo to nie zawsze takie jak byśmy chcieli. Ale od czegoś trzeba zacząć.

JarekMk
28-01-2009, 11:10
No tak ale 50MB to mało - wrzuci jakieś forum które zajmie mu ~5MB a po 4 dniach logi zapełnią wolne miejsce...

elock
28-01-2009, 09:09
Rozumiem doskonale jak pisałem jest możliwość zwiększenia parametrów, chodzi mi o to iż dużo osób zaczyna swoje pierwsze kroki w internecie , i nie każdego stać od razu na zakup serwera www. Nie umieszczam reklam, nie wyskakują banery.

JarekMk
27-01-2009, 23:32
Cytat Napisał elock
Witam

mam dużo miejsca na serwerze i część postanowiłem przeznaczyć pod serwer darmowych kont.

Oto parametry przykładowe:

Pojemność 50 MB
Transfer 1 GB/mies
Baza 1 szt.

Panel do obsługi serwera , wszystko za darmo, tylko legalne materiały na serwerze, możliwość zwiększenia parametrów.

Chcesz zamówić napisz:

admin@elock.pl
To może mniej kont ale jakieś wartościowe? Bo ta obecna oferta raczej jest bezużyteczna...

elock
27-01-2009, 22:20
Witam

mam dużo miejsca na serwerze i część postanowiłem przeznaczyć pod serwer darmowych kont.

Oto parametry przykładowe:

Pojemność 50 MB
Transfer 1 GB/mies
Baza 1 szt.

Panel do obsługi serwera , wszystko za darmo, tylko legalne materiały na serwerze, możliwość zwiększenia parametrów.

Chcesz zamówić napisz:

admin@elock.pl