We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nowy manager dla kont 60free

sLoDkI
07-01-2006, 14:38
Cytat Napisał KubaGoth
Sprawa się już wyjaśniła:
pare tygodni wcześniej zmieniłem hasło na nowe, które teraz nie pasowało przy logowaniu;
przed chwilą wygrzebałem stare hasło i się okazało, że pasuje...
Cieszę się że wszystko już jest OK

Pozdrawiam.

KubaGoth
06-01-2006, 20:21
Sprawa się już wyjaśniła:
pare tygodni wcześniej zmieniłem hasło na nowe, które teraz nie pasowało przy logowaniu;
przed chwilą wygrzebałem stare hasło i się okazało, że pasuje...

sLoDkI
06-01-2006, 16:20
Cytat Napisał KubaGoth
Próbowałem (z resztą nie tylko tak) i mi znowu wyskakuje:
"Podano nieprawidłowe dane"
No to podano nieprawidłowe dane . Proszę przesłać login i hasło @pomoc. Zobaczymy co się dzieje.

Pozdrawiam.

KubaGoth
06-01-2006, 11:26
Próbowałem (z resztą nie tylko tak) i mi znowu wyskakuje:
"Podano nieprawidłowe dane"

sLoDkI
06-01-2006, 09:42
Cytat Napisał KubaGoth
Mam dokładnie ten sam problem! Moja strona: www.KubaGoth.ovh.org

Z góry dzięki za odpowiedź!
Nie należy używać dużych liter w loginie. Proszę spróbować zalogować się poprzez login: kubagoth - powinno być ok

Pozdrawiam.

KubaGoth
05-01-2006, 22:14
Cytat Napisał THOR
No to ja pierwszy z uwaga .
Wpisuje nazwe konta (rozumiem ze jesli moja strona zwie sie: freeware_box.ovh.org - to wpisujac "freeware_box" ,wpisuje login poprawnie )....ale z haslem to juz nie kminie.
Mam dokładnie ten sam problem! Moja strona: www.KubaGoth.ovh.org

Z góry dzięki za odpowiedź!

sLoDkI
05-01-2006, 16:27
Cytat Napisał BoDeK
Bardzo dobry pomysł z tym FreeManagerm własnie tego brakowało. Dobra robota chłopaki !!. Moim znadniem nie ma lepszego darmowego hostingu niz 60Free. Tak 3majcie.
Bardzo się cieszymy

BoDeK
05-01-2006, 09:31
Bardzo dobry pomysł z tym FreeManagerm własnie tego brakowało. Dobra robota chłopaki !!. Moim znadniem nie ma lepszego darmowego hostingu niz 60Free. Tak 3majcie.

sLoDkI
03-01-2006, 09:39
Cytat Napisał Makollo
Niewarzne wszystko już działa Z wyjątkiem jednego. Moja strona to www.henry.blo.pl prosze wejść tam w relacje live dodałem ją w sposób prawidłowy!!!
Nie bardzo rozumiem, ale strona się otwiera.

Pozdrawiam.

Makollo
27-12-2005, 20:25
Cytat Napisał sLoDkI
Nie bardzo rozumiem.. proszę podać jakieś szczegóły

Pozdrawiam.
Niewarzne wszystko już działa Z wyjątkiem jednego. Moja strona to www.henry.blo.pl prosze wejść tam w relacje live dodałem ją w sposób prawidłowy!!!

sLoDkI
26-12-2005, 10:58
Cytat Napisał Makollo
No wszystko pięknie ładnie tylko mi to niedziała!! Trzeba coś zmienić? Hasło. Hosta, Nazwe użytkownika ?? Prosze pilnie o pomoc!!!

Nie bardzo rozumiem.. proszę podać jakieś szczegóły

Pozdrawiam.

Makollo
24-12-2005, 12:33
No wszystko pięknie ładnie tylko mi to niedziała!! Trzeba coś zmienić? Hasło. Hosta, Nazwe użytkownika ?? Prosze pilnie o pomoc!!!

Einzeinbleth
23-12-2005, 14:55
Bardzo dobry i przydatny manager, gratuluje. Swoja droga jestem w szoku po ogladnieciu statystyk mojej strony http://img458.imageshack.us/my.php?i...ggggggg0yl.jpg - 844 MB na miesiac a nie ma zadnych plikow do sciagania itp

sLoDkI
23-12-2005, 11:33
Cytat Napisał THOR
No ok, śmiga ....ale wczoraj (w godzinach nocnych ) nie śmigało .
Pozdrawiam
Trzeba żyć teraźniejszością i patrzeć w przyszłość.. nie bacząc na to co działo się w przeszłości

Dodana zmiana hasła FTP jako osobnego hasła (obok MySQL i hasła konta)

Pozdrawiam.

THOR
23-12-2005, 11:29
No ok, śmiga ....ale wczoraj (w godzinach nocnych ) nie śmigało .
Pozdrawiam

sLoDkI
23-12-2005, 10:25
Cytat Napisał THOR
Wpisuje nazwe konta (rozumiem ze jesli moja strona zwie sie: freeware_box.ovh.org - to wpisujac "freeware_box" ,wpisuje login poprawnie )....ale z haslem to juz nie kminie. Nie działa ani hasło ktore podaje przy łaczeniu sie z FTP ani haslo do bazy MySQL .
Mam wiec male pytanko...Czy jest jakies 3 haslo o którym biedny THOR nie wie, czy moze cos macie nie tak z tym nowym....hmmm "narzedziem"?
Byłbym wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam
Proszę spróbować ponownie Powinno działać bez zarzutu z hasłem głównym konta (narazie identycznym z hasłem FTP, ale niedługo będzie możliwość zmiany hasła FTP jako osobnego hasła, innego niż główne hasło do konta).

Pozdrawiam.

deqko
23-12-2005, 01:17
No to ja drugi
Mi wszystko hula elegancko...
nawet nie wiedzialem, ze mi 2mb miejsca na dysku zostalo
Hohoho
Przydaje sie

Pozdrawiam

THOR
22-12-2005, 23:07
Wpisuje nazwe konta (rozumiem ze jesli moja strona zwie sie: freeware_box.ovh.org - to wpisujac "freeware_box" ,wpisuje login poprawnie )....ale z haslem to juz nie kminie. Nie działa ani hasło ktore podaje przy łaczeniu sie z FTP ani haslo do bazy MySQL .
Mam wiec male pytanko...Czy jest jakies 3 haslo o którym biedny THOR nie wie, czy moze cos macie nie tak z tym nowym....hmmm "narzedziem"?
Byłbym wdzieczny za odpowiedz.
Pozdrawiam

sLoDkI
22-12-2005, 21:23
Dzisiaj został oddany do Waszej dyspozycji nowy manager kont 60free (dostępny w menu Narzędzia). Poza standardową funkcjonalnością, znalazła się w nim również zakładka ze statystykami konta oraz informacjami dot. wolnego miejsca na dysku bądź w bazie. Myślę że poprawi to troszkę orientację w tym co się dzieje na koncie

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Pozdrawiam.