We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Znowu problem tym razem z Downloads

Łabędź
31-10-2006, 14:36
Cytat Napisał bobek1984
Chciałbym się ciebie Łabędź zapytać czy możemy sie skontaktować przez GG poniewaz takie pisanie na forum daje małe rezultaty i trwa długo a tak dowiedziałbym się wszystkiego w np. 10 min i byłby spokój...
Co ty na to ???
Średnio - nas (adminów) jest mało, a userów tysiące. Nic tylko byśmy przez gg rozmawiali

pozdrawiam

roman.D
31-10-2006, 13:36
Będąc w panelu adminia jaki mam adres wpisać w kategorii downloadu, żeby pliki się ściągały?

bobek1984
22-12-2005, 14:27
Chciałbym się ciebie Łabędź zapytać czy możemy sie skontaktować przez GG poniewaz takie pisanie na forum daje małe rezultaty i trwa długo a tak dowiedziałbym się wszystkiego w np. 10 min i byłby spokój...
Co ty na to ???

bobek1984
22-12-2005, 12:30
ale jest jeszcze problem ze ten plik ma 16 MB

Łabędź
22-12-2005, 12:05
Cytat Napisał bobek1984
Szukałem na forum, szukałem w regulaminie czy można tak zrobić a mianowicie chodzi mi o to:
Moja strona jest o moim zespole muzycznym więc chciałem zamieścić pare plików mp3 i mpg ale nie znalazłem czy można.... Więc miałem ftpa na innym serwerze i tam zamieściłem plik *.mpg i dałem adres do ściągania... A tu Zonk
klikam na link a tu: Nie masz uprawnień do oglądania tej strony
Jeżeli te pliki to jest część integralna strony zawartej w serwisie 60free i masz do nich prawa autorskie, to nie ma problemu.

pozdrawiam

bobek1984
22-12-2005, 10:24
To czemu nic nie piszą

supermegazord
22-12-2005, 09:43
nikt nie odpowiada bo nikt nie wie tutaj to tylko admini ovh mają poć konstruktywnego do powiedzenia i pewnie dlatego

bobek1984
20-12-2005, 18:35
Witam...

Szukałem na forum, szukałem w regulaminie czy można tak zrobić a mianowicie chodzi mi o to:
Moja strona jest o moim zespole muzycznym więc chciałem zamieścić pare plików mp3 i mpg ale nie znalazłem czy można.... Więc miałem ftpa na innym serwerze i tam zamieściłem plik *.mpg i dałem adres do ściągania... A tu Zonk
klikam na link a tu: Nie masz uprawnień do oglądania tej strony

Proszę o pomoc....

Jeżeli coś robie wbrew prawu lub regulaminowi www.ovh.pl proszę powiedzieć usunę to odrazu !!!!!

Ale wspominam że ten materiał jest w całości zrobiony przez nas ...