We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

RPSI - kilka pytań

Rysiu
31-08-2009, 14:21
Cytat Napisał w.sroka
a ile slotów max można by postawić na RPS I chodzimi tylko i wyłącznie o CS? zgóry dzieki za info
Najlepiej będzie jeżeli kupisz i przetestujesz... Tutaj wszyscy nie stawiają serwerów CS

Chyba te ponad 40 zł nie jest majątkiem.

ollerm
31-08-2009, 14:19
666...
kup na test i sprawdź

w.sroka
31-08-2009, 13:50
a ile slotów max można by postawić na RPS I chodzimi tylko i wyłącznie o CS? zgóry dzieki za info

mwwilk
11-12-2008, 11:28
RPS to jest serwer dedykowany tyle, ze z dyskiem sieciowym i za to czy pada czy tez nie (z wyjątkiem spraw technicznych/sprzetowych) odpowiadasz Ty jako administrator (wiekszosc padow jest od strony software).
Jak do tej pory problemow z RPS jesli chodzi o przestoj ze wzgledu na sprzet nie mialem.
Ping 60-70 ms (jeszcze zalezy od jakiego ISP masz łącze internetowe). Kolejna sprawa, ze musisz sie na tym znac cos nie cos zeby skonfigurowac serwer itd.
Spokojnie pociagnie serwer CS + teamspeak (nawet na wiecej slotow niz podales).

ufosi
08-12-2008, 14:31
Jeżeli ping nie przekraczałby 60 to nie jest tak tragicznie, ale jak jest z jakością tych RPS'ów padają często?

marczak
08-12-2008, 12:54
jezeli Ci zalezy na pingach a napeewno tak jest, to kup w pukawkce, jezeli jednak pingi ~60 CI odpowiadaja to RPS. Serwery znajdują sie we Francji.

ufosi
08-12-2008, 12:50
Powinno, ale jeśli miałyby być z tym problemy to wolę już kupić pukawka czy coś takiego... Więc czy ten sprzęt wytrzyma to? I jak jest z jakością tych RPS'ów czy nie ma częstych padów i co najważniejsze gdzie one się znajdują?

uetam
07-12-2008, 22:43
Da się.
Wszystko odpowiednio skonfigurowane powinno dzialac bezproblemowo.

ufosi
07-12-2008, 20:06
Witam,

Zamierzam kupić dla mnie i dla mojego klanu serwer RPS I.
Chciałbym tam uruchomić serwer CS 1.6 - 13 slotów, serwer TS2 - 15 slotów.
I teraz mam kilka pytań:
Czy RPS I wystarczy na usługi ww.?
Czy mógłbym jeszcze coś na nim postawić? (jeszcze jeden serwer CS)
Jak jest z szybkością dysków? Kilka małych stron da radę na nich utrzymać?
Jak jest z jakością tych RPS'ów czy nie ma żadnych problemów z nimi?
Co do serwera CS to dyski nie muszą szybko reagować...

Proszę o szybką odpowiedź,
Pozdrawiam,
Ufosi