We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z podłączeniem domeny

wasniowski
07-12-2008, 23:26
być może masz ten sam problem co ja - sprawdź czy domena działa Ci bez przedrostka www. Ja mam taką sytuacje ze jak wpisze domena.com to pokazuje dobrze, ale jak wpisze www.domena.com to tak jak u ciebie - głowny ekran. W apachu u mnie jest ok. Jest stworzony alias na www.domena.com - i działa bo cośtam pokazuje, ale nie to co bym chcial.

qiqqq
07-12-2008, 15:44
Witam
mam nastepujący problem z podłączeniem domeny pod serwer RPS:

Utworzyłem w OVHm strefę dla domeny, zrestartowałem BINDA i załadowałem aktualną konfigurację. Następnie w menadżerze v3 ustawiłem w konfiguracji serwera secondary DNS na sdns1.ovh.net. W ustawieniach domeny zmieniłem dnsy na

primary (moj serwer).ovh.net
secondary: sdns1.ovh.net

Gdy wszystko się załadowało, zalogowałem się przez FTP i wgrałem wszystkie pliki.

Domena jednak nie została przekierowana do odpowiedniego katalogu. Po wpisaniu jej w adres przeglądarki wyświetla się główny katlog serwera (taki sam jak na adreseie (moj serwer).ovh.net, czyli logo OVH z tytułem srtony "Serveur OVH")

Dodam że po przejściu na adres (moj serwer).ovh.net/~nazwauzytkownika/ strona wyświetla się poprawnie