We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie działa już trzeci dzień...

uzytkownik45
25-11-2008, 10:29
A czy kimsufi to też taka klęska? Wyczytałem, że czas reakcji przy kimsufi to 48 godzin, czyli pada serwer a dopiero na trzeci dzień chodzi?

Jeszcze pytanie - jak działa IP failover na RPS lub kimsufi - w przypadku awarii mogę przełączyć (samo się przełącza) na drugi RPS albo kimsufi albo na np. zewnętrzny hosting?

uzytkownik45
25-11-2008, 09:42
Ten RPS to jakiś koszmar jest... Kupiłem niedawno na spróbowanie i po kilku dniach przestał chodzić po reinstalacji. Zepsuty jest już trzeci dzień - od niedzieli. Zgłosiłem w niedzielę awarię, od poniedziałku dzwonię i dalej nie chodzi. Od niedzieli nie da się zainstalować, staje w połowie i wyświetla błąd.

Proszę się dobrze zastanowić, zanim kupicie RPS. Nawet w firmach-krzakach nie zdarzały mi się trzydniowe pady. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje serwer do czegoś więcej niż do hobbystycznej stronki o ślimakach czy urodzinach kota - z daleka od rps. No chyba, że ktoś sobie może pozwolić na trzydniowe (a może i dłuższe - kto wie) nieobecności w sieci.