We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

OTS możecie się śmiać szukam osoby

Gallar
04-11-2008, 21:04
Swego czasu chodziły słuchy że w RPSach wąskim gardłem często okazuje się ten dysk ISCSI aniżeli reszta sprzętu, no ale pewnych info na ten temat nie mam
RPS II spokojnie powinien na 7.6 uciągnąc 30 osób, ale za to Ci powiem że to wcale nie tak logiczne jak się wydaje, bo może i 8.xx distro wymagają ciut lepszego sprzetu ale są dużo lepiej zoptymalizowane pod kątem zużytkowania zasobów:P
Zrobie to raczej za darmo ew. jakieś małe doładowanie w simplus, generalnie przyda mi się w ramach treningu - jak dostanie mój rl ziom numer NIP to chce żebyśmy założyli serwer, i przydałoby mi się przypomnienie drobne jak to się tutaj wszystko robi.

#gg masz na PMie.

szalony
04-11-2008, 20:43
ok jutro jade na wycieczkę wracam w piątek to się odezwe tutaj. jak wroce odrazu robie przelew i sie jakos zgadamy o pomoc nie chcielismy rpsI tylko II to juz chyba styknie na 30 osob pozatym 7.6 nie są chyba takie wymagające

Gallar
04-11-2008, 19:31
Luz w czwartek ew.raczej w niedziele bede miec troche czasu to mogę Wam pomóc,
lepiej weźcie debiana, tak mi się wydaje.
I nie wiem czy ten najtańszy RPS pociągnie...

szalony
04-11-2008, 19:25
Witam szukam odpowiedzi albo chętnego na pomoc.
Chcielibyśmy z kolegami z osiedla postawić własny serwer dla zabawy nie chodzi tu o wyłudzanie kasy za smsy od dzieci. Chcemy tylko pograć między sobą jest nas z 20 czasem 30 i nikt z nas nie daje rade grać bez laga. Zawsze hostujący ma lagg więc szukam osoby, która pomogła by nam na Ubuntu odpalić zwykłego otsa 7.6(chcemy wrócić do starych czasów pvp i refleksu) oraz oczywiście web serva oraz no-ip i stronki pod no-ip ale z tym ostatnim to dam rade chyba, że jest to jakoś inaczej na Ubuntu..

PS.nikt z nas z osiedla nigdy nie miał doczynienia z linuxami..zastanawiamy się nad serwerem ubuntu zdalny pulpit.. jest ktoś chętny w ostateczności może być pomoc za kase tylko za ile myślę że te 3 rzeczy nie będą za drogie.

Pisać tutaj potem się jakoś wymienimi komunikatorami albo czymś.
Dzięki.