We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Too many connetions

babajaga
13-02-2009, 12:56
The Error returned was:
Host 'ks26663.kimsufi.com' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

Error Number:
1129

Wyświeta mi się takie coś POMOCY co mam zrobic?

Tom
21-12-2005, 09:39
Już wszystko działa
Pięknie dziękuję i pozdrawiam!!!

Łabędź
21-12-2005, 09:34
Cytat Napisał Tom
A ja mam dalej komunikat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/e/t/y/etyka/www/forum10/db/mysql4.php on line 48

Czy to nadal kłopot serwera
Przecież działa... :-)

pozdrawiam

Tom
21-12-2005, 08:49
A ja mam dalej komunikat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/e/t/y/etyka/www/forum10/db/mysql4.php on line 48

Czy to nadal kłopot serwera

PETEREK
21-12-2005, 00:39
ok dzieki. poczekam do rana moze sie samo naprawi ;p

supermegazord
21-12-2005, 00:37
jeśli nic nie modyfikowałeś to jednak prawdopodobnie coś z serwerami znowu jest nie tak

PETEREK
21-12-2005, 00:28
Nie jestem zbytnio kumaty na te tematy. Prosze jasnie. Nie dokonywalem zadnych modyfikacji. Wiec czy jest to cos u mnie na forum czy na serwerze???

fuzzy
21-12-2005, 00:27
FTP i MySQL działają ale strona w php nie może podłączyć się do bazy: " Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' " Proszę o komentarz w tej sprawie - Pozdrawiam

supermegazord
21-12-2005, 00:22
Cytat Napisał PETEREK
Ja mam cos takiego u siebie

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/e/k/i/ekipa84/www/phpBB/db/mysql4.php on line 48

Could not connect to the database.
Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

Wczesnie tj ok 17 tego nie bylo dopiero teraz
jak na moje źle wpisany host jest do bazy danych powinno być
Kod:
mysql.60free.ovh.org

PETEREK
21-12-2005, 00:18
Ja mam cos takiego u siebie

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/e/k/i/ekipa84/www/phpBB/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/e/k/i/ekipa84/www/phpBB/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/e/k/i/ekipa84/www/phpBB/db/mysql4.php on line 332
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Host 'ns3619.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

Wczesnie tj ok 17 tego nie bylo dopiero teraz

supermegazord
21-12-2005, 00:11
Łabędź a dlaczemu nie można do ciebie pm pisać ??? za dużo w skrzynce masz czy jak ??

Łabędź
21-12-2005, 00:04
Cytat Napisał fuzzy
Witam, o i wszystko jasne ! dziękuje za wyjaśnienia i czekam na zlikwidowanie problemu ze stroną. Pozdrawiam
Już jest ok.

pozdrawiam

fuzzy
20-12-2005, 23:54
Witam, o i wszystko jasne ! dziękuje za wyjaśnienia i czekam na zlikwidowanie problemu ze stroną. Pozdrawiam

Łabędź
20-12-2005, 23:44
Cytat Napisał fuzzy
Nie mówie że wasza oferta nie jest ciekawa ale troche nie dopasowana do waszych możliwości
Tu nie o możliwości chodzi. 60free jest bardzo młodą usługą (tak naprawde działa dopiero od kilku miesięcy), i jest ciągle w trakcie tworzenia/modyfikacji. Niestety zmiany na systemie pracującym 24/7 nie są proste, a i człowiek nie jest nieomylny. Przestoje się więc na 60free zdarzają, choć oczywiście staramy się by były one jak najkrótsze i występowały coraz rzadziej.
Mam nadzieje, że już wkrótce system 60free będzie pracował bezawaryjnie, choćby w podobnym procencie jak nasze usługi płatne (99.9%) ;-)

Dziś był problem z mysql. Troszke za długo to trwało, za co bardzo przepraszamy.

pozdrawiam

fuzzy
20-12-2005, 23:39
Przepraszam a o jakich faktach Pan mówi bo ja określiłem swój "fakt" na początku jakim jest problem techniczny dostępu do stron tzn. bazy MySQL i FTP (mój "fakt" jest namacalny proszę zobaczyć strony na waszym portalu )

supermegazord
20-12-2005, 23:29
Panie fuzzy ja nie jestem przedstawicielem żadnaj firmy a i do awersji ekonomicznej przyznaje się bez bicia przedstawilem fakt z którym ciężko dyskutować ale jak ktoś jest malkontentem to juz nie moja sprawa nikogo do niczego nie zmuszam ani nie krytykuje pseudo konkurencji przedstawiam fakty a z fakta dyskutować się nie da cokolwiek by pan nie napisał i tak nic bo fakt to fakt a jeśli ktos kłuci się z czymś niepodważalnym (fakt) to nie pozsotaje mi nic innego jak tylko stwierdzić iż jest mało rozsądnym człowiekiem takie jest moje (prawne) podejsie do tego bo takaż miałem profesje onegdaj

fuzzy
20-12-2005, 23:21
Po odpowiedzi wnioskuje że nigdy handlowcem nie byłeś - zamiast dobrze reklamować swój produkt jakim jest webhosting to tylko klientów odstraszasz Za to lubisz krytykować konkuręcje Polacy już tacy są że lubią patrzyć na innych ale nie na siebie. Nie mówie że wasza oferta nie jest ciekawa ale troche nie dopasowana do waszych możliwości - Pozdrawiam

supermegazord
20-12-2005, 23:13
jak się nie podoba na ovh to nikt nie zmusza droga wolna ale uprzedzam że lepszej oferty za free nie znajdziesz nigdzie a jak chcesz wiedzieć co to znaczy problem techniczny to sobie wejdź na haa.pl

fuzzy
20-12-2005, 23:09
Raczej całkiem uzasadnione jest pisanie kolejnych wątków na temat problemów technicznych tego darmowego portalu, jest to przestroga dla innych aby się ciężko zastanowili przed założeniem darmowej lub płatnej strony w tym portalu

supermegazord
20-12-2005, 22:13
czytać nie zakładać bezsensownych wątków
Kod:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=873

Gino
20-12-2005, 21:49
A u mnie z koleji takie coś wyskakuje

Proxy Error The proxy server received an invalid response from an upstream server. The proxy server could not handle the request GET /news.php. Reason: Error reading from remote server
Co się dzieje? Kiedy wszystko ruszy?

U kolegi tez coś nie tak:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/p/e/s/pes5/www/maincore.php on line 131 Unable to connect to SQL Server

Szym3k
20-12-2005, 21:40
umnie tez nei dziala....

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/b/o/r/bor/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/b/o/r/bor/www/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/b/o/r/bor/www/db/mysql4.php on line 332
phpBB by Przemo : Critical Error Could not connect to the database.

Too many connections
mozna wiedziec kiedy ruszy ponownie ??

bOmBeL
20-12-2005, 19:37
Znów się wysypało
20.12.05 ;-]
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/a/b/s/absolute/www/php/fusion_core.php on line 134
Unable to connect to SQL Server
i ogólnie coś mi dziś ovh muli ale to raczej coś u mnie :P

Łabędź
19-12-2005, 10:22
Cytat Napisał Lupus
niektorzy siedza w pracy przy kompie i udaja, ze pracuja
O, to tak jak ja!

Już działa.

pozdrawiam

Lupus
19-12-2005, 10:13
niektorzy siedza w pracy przy kompie i udaja, ze pracuja

Łabędź
19-12-2005, 10:09
Cytat Napisał almanea
Trzeba robić backup bazy po każdym wpisie, bo inaczej
Chwilowo wyłączony. Zaraz będzie wszystko działało.

A wy nie macie co robić w poniedziałek rano, tylko na sieci siedzieć???

pozdrawiam

almanea
19-12-2005, 09:18
Trzeba robić backup bazy po każdym wpisie, bo inaczej

Tom
19-12-2005, 08:57
A mnie przywitały następujące komunikaty:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/e/t/y/etyka/www/forum10/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/e/t/y/etyka/www/forum10/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/e/t/y/etyka/www/forum10/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

deqko
19-12-2005, 08:45
No pisze wlasnie, ze chyba serwer MySql sie posypal :/
Gorzej, jak nie odzyskam bazy...

Lupus
19-12-2005, 08:43
będzie dobrze, btw mam ten sam problem :P

almanea
19-12-2005, 08:33
Kod: