We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie Zamykamy Kont 60free

60free
04-03-2017, 19:02
Miej na uwadze to że konta 60free mają już ponad dekadę i sporo osób te konta porzuciło lub przeniosło się na lepszy hosting. W obecnych czasach 60mb miejsca na serwerze to prawie nic a ponadto sporo funkcji jest niedostępnych . Takie 60free powinno być dodawane za darmo do dowolnej usługi zakupionej w OVH w sumie do każdej zakupionej domeny dodawany jest serwer 10MB . Sądzę, że OVH liczy, iż ci dla których 60free jest ważne zakupią hosting i domenę. No szkoda, że oprócz hostingu usuwają również domeny ovh.org, strasznie jest to do bani. "Kto daje i odbiera..."
Czy to taki byłby wielki koszt i problem utzrymywać te domeny jeszcze np. przez pięc lat?
Nie, ponieważ nie ma problemu z tym że przez rok będzie można podpiąć pod nią hosting kupiony w OVH a później usuną z kont użytkowników wszystkie subdomeny ovh.org. Utrzymywanie tych subdomen raczej nie jest kosztowne dla ovh.

tetrus
02-03-2017, 14:39
zdalny czuje się strażnikiem porządku i obyczajowości. Szkoda tylko, że bez odpowiedniej wiedzy.

Nawiązujac jednak do tematu wątku, to nie wzbudził on zbytniego zainteresowania. Czyżby tylko dla nas dwóch konto 60free było ważne?

60free
01-03-2017, 19:11
@zdalny nie widzę abyś miał rangę admina aby podpatrywać IP, więc musisz być zwykłym trollem
Może nie zauważyłeś ale wątek nie był "zakopany", gdyż jest tematem przyklejonym w subforum 60free, a ty robisz tutaj niepotrzebny offtopic.

zdalny
01-03-2017, 10:20
Dlaczego piszecie z tego samego IP ?
I przestańcie odkopywać posty z dekady temu .

tetrus
28-02-2017, 12:37
Poza kontem 60free wykupywałem znajomym płatne domeny i hostingi zapewniając, że ovh dba o satysfakcję każdego klienta. Teraz uważam, że wyszedłem na naiwniaka.
Zgadzam się z przedmówcą, że największym problemem jest domena, która będzie utrzymywana tylko przez rok. Niemożliwe jest osiągnięcie pozycji nowej domeny w tak krótkim czasie od tej, która ma 10lat. Czy to taki byłby wielki koszt i problem utzrymywać te domeny jeszcze np. przez pięc lat?

60free
27-02-2017, 21:10
Cytat Napisał voldemortsgirl
Post o tym, że nie zamykamy kont jest z 2008 roku. Od tego czasu darmowa infrastruktura nie była modernizowana, stąd decyzja o wygaszaniu usługi po 11 latach działania.
Konta to nic, najgorsze jest, że domeny będą usuwane a możliwość przekierowania na rok zbyt wiele nie zmieni, bo po roku przekierowania już nie będzie i 10 lat pozycjonowania strony przepadnie. Jest to bardzo niefajne. Domeny mogłyby być zostawione z możliwością podpięcia pod hosting w OVH - wtedy wszyscy byliby happy.

Cytat Napisał tetrus
Dwa tygodnie temu dostałem maila z komunikatem, że hosting 60free będzie zlikwidowany w maju. Obecnie od tygodnia nie mogę dostać się do phpmyadmin, aby pobrać tabele z bazy danych. Gdzie podziała się wasza słowność i wiarygodność?

Wspomnę też, że gdy firma ovh wchodziła na polski rynek reklamowała hosting 60free jak zawsze darmowy i ten, który nigdy nie będzie wygaszany.
Od prawie tygodnia 60free nie działa, a po zgłoszeniu problemu nie mam żadnej odpowiedzi i nie wiem czy ktoś w ogóle się tym problemem zainteresował. W perspektywie wykupienia hostingu w OVH nie wygląda to zachęcająco.

tetrus
27-02-2017, 16:13
Dwa tygodnie temu dostałem maila z komunikatem, że hosting 60free będzie zlikwidowany w maju. Obecnie od tygodnia nie mogę dostać się do phpmyadmin, aby pobrać tabele z bazy danych. Gdzie podziała się wasza słowność i wiarygodność?

Wspomnę też, że gdy firma ovh wchodziła na polski rynek reklamowała hosting 60free jak zawsze darmowy i ten, który nigdy nie będzie wygaszany.

voldemortsgirl
27-02-2017, 08:42
Post o tym, że nie zamykamy kont jest z 2008 roku. Od tego czasu darmowa infrastruktura nie była modernizowana, stąd decyzja o wygaszaniu usługi po 11 latach działania.

nebiz
26-02-2017, 18:05
Nie dość, że 60free jest zamykane to dziś w ogóle nie działa.

wax
24-02-2017, 07:44
Witam!

Oferta 60free zostanie zamknięta 1 maja 2017 roku. Możesz przenieść swój adres z rozszerzeniem .ovh.org na inny hosting (przycisk Migracja adresu .ovh.org).
Czyli jednak.
Miś zrobił swoje a teraz do jesieni zgnije i się zrobi protokół zniszczenia...

kenimarek
04-12-2014, 13:07
Witam na maile dostałem kilka powidomień o przedłuzeniu strony, niestety strony nie działają pomimo przedłuzania usług - czyżby oferta jest juz wycofana

morbic
19-05-2011, 16:35
Cytat Napisał Marcinnn
Witam,

Od wczoraj nie działa mi strona na ovh.org

Nie mogę wejść na stronę, nie mogę połączyć się przez FTP.

Czy ktoś posiada jakieś informacje co się dzieje z darmowymi serwerami?

Pozdrawiam,
Marcin
http://prace.ovh.pl/?do=details&id=13385

M.

Marcinnn
19-05-2011, 14:17
Witam,

Od wczoraj nie działa mi strona na ovh.org

Nie mogę wejść na stronę, nie mogę połączyć się przez FTP.

Czy ktoś posiada jakieś informacje co się dzieje z darmowymi serwerami?

Pozdrawiam,
Marcin

Pik-Pok
13-10-2010, 09:20
mozesz naprawic sam: sprawdz chmody i usun .htaccess (jesli jest) z konta.

obctkany1986
12-10-2010, 23:44
Cytat Napisał Pik-Pok
@up:
podaj nazwe konta

tez mam ten problem:

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

- uprawnienia do uruchamianego zasobu '/' mają wartość 705,
- uprawnienia do katalogu mają wartość 705,
- w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy

pomożesz? czy mogę ręcznie to naprawić?

Pozdr

nazwa konta: http://winkowski.ovh.org/

maria
18-11-2009, 20:05
Ten sam problem - strona przestała się wyświetlać http://www.zjo-pg1olesno.ovh.org/news_cats.php Proszę o pomoc

mario1973
03-03-2009, 10:57
Cytat Napisał malyd77
Będzie coś darmowego albo z minimalną opłatą.?

a jaka to miała by być 'minimalna opłata' ? Jeszcze niższa od ofert "Start" ?

M

malyd77
28-02-2009, 22:24
No właśnie co się stało.
Będzie coś darmowego albo z minimalną opłatą.?
Proszę o jakieś konkretne info.
Pozdrawiam
Dawid

andrzej123
17-02-2009, 18:21
A dlaczego firma OVH zrezygnowała z zakładania nowych kont (chodzi tutaj o 60free)? I czy w ogóle kiedyś ma zamiar wznowić zakładanie ich albo mieć inna ofertę darmową?

Pik-Pok
14-02-2009, 21:56
@up:
nowych kont juz nie zakladamy, nazwy dzialajacego konta nie mozna zmienic. maile pisz na pomoc "malpa" ovh "kropka" pl

petersburg
14-02-2009, 21:04
Wlasnie dawno nie zagladalem na strone 60free i dopiero sie zorientowalem w czym rzecz... Mam 2 konta na 60free: www.petersburg.ovh.org i www.balalajka.ovh.org, czy jest mozliwosc zmiany nazwy tej drugiej strony na www.alla-pugacheva.ovh.org ? Pytam na forum, bo nie moge wyslac maila na podany w pomocy adres (nie chce sie wyslac). Na zmianie nazwy zalezy mi, poniewaz nie chcialbym zmieniac serwera, a konta nowego nie moge zalozyc (niedostepna jest aktywacja). Jezeli tak, to jestem gotow podac wszelkie namiary, haslo itp. Tylko pod jaki adres mailowy powinienem sie zwrocic?

kamek
02-02-2009, 21:15
Czy będzie jakiś "nabór" na konta 60 free typu 100 kont miesiecznie albo coś takiego , czy nie jest przewidywana taka usługa

Pik-Pok
27-01-2009, 07:37
@up:
podaj nazwe konta

tath
27-01-2009, 07:26
mam ten sam problem, i to samo pytanie.

"[...]
"

pare dni temu, pojawilo sie 'znikąd', zmiana chmod nie dziala, itp.,
to koniec/nie koniec ? bo jedno przeczy drugiemu.

Pozdrawiam,
tath

fiolek1983
14-01-2009, 13:52
Nie wim jaka to przyczyna ale działała strona bez zarzutu nic nie zmieniałam i było ok ale od 2 dni nie wyświetla sie tylko

Witamy na stronie serwisu 60free firmy OVH.

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji na temat probmemów z błędem wewnętrznym, zapraszamy na stronę http://60free.ovh.org/pl/support/ lub sprawdź czy:

czy ktoś może mi napisać o co chodzi ?

bajery
01-01-2009, 13:34
Cytat Napisał chinskimandaryn
Ale nic nowego za free już nie będzie ?
Przyłączam się do pytania

chinskimandaryn
02-11-2008, 20:06
Cytat Napisał voldemortsgirl
DLa wszystkich zaniepokojonych zniknięciem oferty 60free:

Posiadacze tych kont, nie stracą ich. Tak jak do tej pory nie należy się sugerować "datą wygaśnięcia" podaną w Managerzev3.
voldie
Ale nic nowego za free już nie będzie ?

tomekkula
22-10-2008, 08:20
a czy w taki razie jest możliwość, zmiany nazwy konta? Konkretnie chodzi mi o to żeby zmienić adres. Kiedyś Można by usunąć jedno konto i wrzucić jego zawartość na nowe z nowym adresem. Czy jest jakaś możliwość zmiany nazwy? Może napisać email do administracji?

voldemortsgirl
09-10-2008, 12:00
DLa wszystkich zaniepokojonych zniknięciem oferty 60free:

Posiadacze tych kont, nie stracą ich. Tak jak do tej pory nie należy się sugerować "datą wygaśnięcia" podaną w Managerzev3.

Zachowajcie spokój i nie bombardujcie nas pytaniami :"Jak mogę przedłużyć ważność konta?"

Życzę owocnego użytkownia i nieprzerwanego uptime'u.

voldie