We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zmiana adresu strony

_Kraven_
07-10-2008, 18:29
Cytat Napisał NerII
to znaczy ze mozna na pana liczyc w tej sprawie za darmo czy nie?
Nie można... Akira to cwaniaczek który chciał zarobić na Twojej naiwności i założyć drugi serwer w 60free i na nim umieścić Twoją stronę...

_Kraven_
07-10-2008, 18:23
Cytat Napisał NerII
Nie można... Akira to cwaniaczek który chciał zarobić na Twojej naiwności i założyć drugi serwer w 60free i na nim umieścić Twoją stronę...

NerII
07-10-2008, 17:44

Akira
07-10-2008, 17:38
A jak została wycofana to przepraszam. Cofam ostatni post

_Kraven_
07-10-2008, 17:21
Cytat Napisał Akira
Za drobną opłatą mogę przenieś serwis na nowy adres i zrobić przekierowanie email.
Co znaczy za drobną opłatą? Też dołączam się do pytania... Mam stonę o adresie www.xxxxxxxxxxx.ovh.org a chce ją zamienić na www.yyyyyyyyyy.ovh.org (jest to strona radia internetowego które zmieniło nazwe, a ponieważ oferta 60free została wycofana nie mogę założyć drugiego serwera). Proszę administratorów o przedstawienie zasad takiej zamiany jeżeli jest ona możliwa.

Akira
06-10-2008, 22:06
Za drobną opłatą mogę przenieś serwis na nowy adres i zrobić przekierowanie email.

NerII
06-10-2008, 21:58
Witam, czy jest mozliwosc w ofercie 60free zmiana adresu xxx.ovh.org na inny z ovh.org? Chcę zmienić ponieważ stara strona nie jest mi potrzebna a nowa musi być pod nowym adresem. Jeszcze jedno idzie założyć alias mailowy zeby np mail wyslany na adres zzz@xxx.ovh.org zostal przeslany na xxx@wp.pl?

Pozdrawiam