We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Do adminów ovh.pl

Łabędź
17-08-2005, 22:27
Cytat Napisał mrkubaz
Witam! Państwa!
Czy moglbym oczekiwac pomocy przy jej tworzeniu(oczyiwscie sprawy czysto techniczne) ? 2.Rzecz to szablon, niestety nie posiadam umiejetnosci wykonywania tego typu prac. Czy mógłby ktos mi w tym pomóc ?
Niestety nie możemy Panu pomóc w sprawie zawartości strony. Być może ktoś z pozostałych użytkowników serwisu 60free byłby zainteresowany?

Jeżeli chodzi o problemy techniczne, to proszę pytać najlepiej tu na forum. Zawsze się ktoś znajdzie, kto może znać odpowiedź.

pozdrawiam

mrkubaz
16-08-2005, 17:52
Witam! Państwa!

Przejde od razu do rzeczy:
Posiadam całkiem niezłą strone o Mortal Kombat 4(www.mortal.webpark.pl)
Ostatnio troche ja zaniedbałem ze względu na brak darmowego serwera.
Mógłbym przenieść ją na serwer 60free na ovh.pl. W zwiazku z tym mam pytanie:
Czy moglbym oczekiwac pomocy przy jej tworzeniu(oczyiwscie sprawy czysto techniczne) ? Mysle ze udało by nam sie stworzyć niezłą współprace:
Strona była na 1 miejscu w rankingu stron webpark.pl o tematyce Mortal Kombat. Mysle ze moglbym ja rozbudowac jednak potrzebuje pomocy aby serwis wygladał naprawde profesjonalnie
2.Rzecz to szablon, niestety nie posiadam umiejetnosci wykonywania tego typu prac. Czy mógłby ktos mi w tym pomóc ? byłbym wdzięczny
Oczywiscie ja ze swojej strony GWARANTUJE umieszczenie pokaźnej informacjii(reklamy) na swojej stronie. Mozliwe ze w projekcie szablonu na stałe odnosnik do ovh.pl i dział "O sponsorze"

prosze o rozpatrzenie mojej propozycjii