We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[problem] Instalacja forum PHPBB by Przemo

Lesio
17-12-2005, 18:07
Już nieważne :P jakoś zadziałało ale dziękuje za zainteresowanie się

Lesio
17-12-2005, 18:03
zrzut ekranu (link)

supermegazord
17-12-2005, 17:57
daj screna co wpisujesz w instalce to zobaczymy dokładniej

Lesio
17-12-2005, 17:57
Adres bazy danych to jest: mysql.60free.ovh.org i na pewno jest poprawny, bo skopiowałem go z maila, którego dostałem. A nie wiem czemu tam się pojawia 60free2.ovh.net

supermegazord
17-12-2005, 17:52
nie taki adres do bazy mysql w polu adres bazy danych czy tam host bazy danych nie wiem jak jest w tym przypadku musisz wpisać
Kod:
mysql.60free.ovh.org
i musisz poprawnie wpisac swó login do bazy nazwe bazy i hasło login i baza jest taki sam a hasło to już sam wiesz

Lesio
17-12-2005, 17:41
Przy instalacji forum pokazuje mi się takie coś:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user 'myp'@'60free2.ovh.net' (using password: YES)
I tak:
-zmieniłem hasło po otrzymaniu maila
-Napewno wpisałem je dokładnie
-Tak jestem n00bem...

Pomóżcie

EDIT:
Ok, zmieniłem w panelu instalacyjnym "MySQL 3.x" na "MySQL 4.x" ale teraz mam jeszcze bardziej rozbudowany błąd:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'myp'@'60free2.ovh.net' (using password: YES) in /home/m/y/p/myp/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/m/y/p/myp/www/forum/db/mysql4.php on line 331

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/m/y/p/myp/www/forum/db/mysql4.php on line 332
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Access denied for user 'myp'@'60free2.ovh.net' (using password: YES)