We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Aktualizacja Plesk 8.0.1 do ...

dabu
12-10-2008, 19:49
Czy mam poprawnie przypisaną licencję tego nie wiem, ale Plesk działa. Jest to instalacja Fedora z Plesk 8.0.1 zrobiona bezpośrednio z Managera.

MaTraX
06-10-2008, 20:30
Masz licencję poprawnie przypisaną? Ja robię update pleska z poziomu.. pleska i tak od początku. Teraz jestem na wersji 8.6.0. Nie było najmniejszych problemów. Fakt, że plesk ma swoje wixy, dlatego polecam zajrzeć tutaj: http://www.atomicrocketturtle.com/Joomla/
Można z pomocą żółwika z ręki doinstalować różne aplikacje, czy wersje (jeszcze) nie obsługiwane przez pleskową wersję. Oczywiście na własne ryzyko.

dabu
02-10-2008, 23:08
Obojętnie aby można było uruchomić mysql 5.

Jest to serwer kimsufi zainstalowany standardowo z OVH, a więc Fedora Core 4 z PHP 5 i MySQL 4.

Problem w tym, że nie da się update'ować Pleska nawet do wersji 8.1 (z panelu). Niby wszystko ok, przychodzi e-mail, że skończone, żadnych błędów. Mimo to Plesk dalej jest 8.01. Mało tego po takiej aktualizacji wywala się QMAIL tzn. działa ale nieprawidłowo i trzeba grzebać w psa.conf żeby to naprawić.

Ktoś wie jak zainstalować MySQL 5 tak aby się Plesk nie wywalił? tzn. wiem, że Plesk 8.0.1 nie będzie działał n mysql5 więc pytanie w zasadzie powinno brzmieć. JAK DO CHOLERY ZROBIĆ UPDATE PLESKA?

Proszę o wypowiedź tylko osoby którym się to udało na serwerze zainstalowanym z Managera OVH, bez teoretyzowania