We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co się dzieje?

mcsis87
25-10-2008, 20:19
I ile to orientacyjnie potrwa? Pare dni czy moze dwa tygodnie?

Emil0076
09-10-2008, 22:11
Nie no spoko Żeby nie wyszło że jakoś Cię atakuję Prostuję tylko, że przynjamniej ja takich poglądów nie mam, ale domyślam się że na Twój post miał wpływ stereotyp (niestety) Polaka któremu za darmo się wszystko należy, nie utożsamiam się z tym stereotypem więc zareagowałem .

Ale wracając do tematu, OVH szykuje coś w zamian czy nie zamierza?

MaTraX
08-10-2008, 16:51
Emil0076 - nie bierz tak do siebie od razu Napisałem zresztą, że mam na myśli szeroko pojęty ogół i niestety nie tylko na łamach forum OVH. Również korzystałem i korzystam nadal a kilku kont z puli 60free i jak Ty mam nadzieję, że taka lub podobna oferta powróci.

Emil0076
08-10-2008, 15:39
Tu się mylisz. Nikt nie pisze że ovh to tamci i siamci bo usuneli 60free, nikt też nie mówi że się nam to należy. Wszyscy tylko są smutni że tak świetna i bezpłatna usługa została zniesiona, więc składamy prośby aby 60free zostało utrzymane bądź wprowadzone coś w zamian, oczywiście jeżeli nic nie dadzą w zamian to nikt ich nie będzie bluzgał (a przynajmniej ja), wtedy pozostanie kupno serwera lecz wielu ludzi tego nie uczyni, bo mieli swoje prywatne stronki lub coś bardziej złożonego lecz nie mieli na to przedsięwzięcie budżetu więc 60free było jedynym słusznym rozwiązaniem - poprostu zostali bez żadnego wyjści z sytuacji.

MaTraX
08-10-2008, 14:32
Jedno mnie zastanawia.. tzn. postawa roszczeniowa wielu osób. Nie ma to miejsca oczywiście tylko tutaj, czy wobec OVH, ale tak ogólnie. Coraz większa liczba osób, zwłaszcza młodych (lub bardzo młodych) uważa po prostu, że im się coś należy i już. O ile rozumiem doskonale sytuację klientów, którzy płacą za określoną uslugę i wobec tego mają prawo wymagać aby stała ona na jak najwyższym poziomie, tak w przypadku usług świadczonych za darmo - wybaczcie,ale jest to tylko dobra wola danej firmy, lub osoby.

Pytanie - co by było, gdyby nie było niczego w zamian? Podejrzewam, że znów jak w innym wątku dot. promocji z domenami, okazało by się nagle, że autora oferty, czy promocji trzeba zbluzgać.

Poza tym - nie wiem, czy tak trudno jest wpaść na pomysł, aby chwycić za telefon, zadzwonić do działu handlowego i dowiedzieć się z pierwszej ręki od razu niż wywoływać panikę? Ja tak robię odkąd pamiętam. Może to i głupi nawyk i możliwe, że denerwujący dla osób w obsłudze, ale chociaż zawsze wiem na czym stoję, a w przypadku serwisów www, często klientów (tak - niektórzy nie chcieli płacić za hosting, więc w przypadku prostych stron proponowałem im darmową ofertę ovh) stabilność i taka wiedza to jedna z podstawowych rzeczy.

Pozdrawiam

Emil0076
08-10-2008, 11:38
Pracujemy nad nowym systemem,
Czyli mamy rozumieć, że będzie coś w zamian za 60free?

kamil
08-10-2008, 09:28
Cytat Napisał Tavaro
Czyli co teraz, zostajemy na lodzie? I czy założone do tej pory konta będą dalej utrzymywane?
Pracujemy nad nowym systemem, ale do tej pory musieliśmy zawiesić rejestrację nowych kont. Oczywiście wszystkie dotychczas zarejestrowane konta będa aktywne i nie przewidujemy żadnej blokady oraz ich usuwania. Możecie zostawić zawartość na serwerze

Crzysiek1
08-10-2008, 01:00
we wszystkich oddzialach zniknely linki wiec to juz koniec...

Emil0076
07-10-2008, 21:05
Usługa 60free nie jest już dostępna.
NIEEEEEE! Prośba do OVH: PRZYWRÓĆCIE 60FREE!!!

Tavaro
07-10-2008, 18:53
Usługa 60free nie jest już dostępna.
Czyli co teraz, zostajemy na lodzie? I czy założone do tej pory konta będą dalej utrzymywane?

Wiedziałem, że oferta jest zbyt piękna. Na wszelki wypadek pójdę zrobić pełny backup.

_Kraven_
07-10-2008, 17:12
Cytat Napisał Emil0076
Dokładnie, przyłączam się do pytania. Wczoraj wpisuję 60free.ovh.org i przerzuca na stronę ovh, szukam w zakładce Wirtualne i zonk... 60free nie ma ;( Nie możecie nam tego zorbić 60free to najlepsze darmowe serwery z obsługą php.
Wczoraj (Poniedziałek, 6 Października 2008 11:22) dostałem takiego maila:

Witam,
Usługa 60free nie jest już dostępna. Proponuję zapoznać się z naszą ofertą serwerów wirtualnych:

https://www.ovh.pl/prywatne/produkty..._wirtualne.xml

Pozdrawiam,
w razie problemów i pytań proszę o kontakt.
Kubuś Puchatek, OVH.pl.

Emil0076
05-10-2008, 12:10
Dokładnie, przyłączam się do pytania. Wczoraj wpisuję 60free.ovh.org i przerzuca na stronę ovh, szukam w zakładce Wirtualne i zonk... 60free nie ma ;( Nie możecie nam tego zorbić 60free to najlepsze darmowe serwery z obsługą php.

_Kraven_
02-10-2008, 12:34
Witam... Jestem szczęśliwym posiadaczem jednego serwisu 60free i wiem że mogę mieć ich więcej. Wczoraj chciałem założyć nowy serwis ale w momencie gdy wchodzę na stronę http://60free.ovh.org wyświetla się tylko taki komunikat - "Jeżeli nie zostałeś przekierowany na właściwą stronę kliknij tutaj" -i po chwili następuje przekierowanie na stronę http://www.ovh.pl/prywatne/... Co się dzieje? Czyżbyście zrezygnowali z usługi 60free?