We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

inni uzytkownicy

deqko
17-12-2005, 08:38
Cytat Napisał aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sorki za nick ale próbowałem z róznymi i nie chciał sie zarejestrować, aż sie wkurzyłem i wpisałem same "a"

Ale wracając do tematu:

Chciałem stworzyć użytkowania anonymous ale skapowałem że sie nie da :/
A da się utowrzyć taki katalog żeby wchodzili do niego ludzie, nie podając login and hasła i mieli prawo tylko do odczytu??
Jak chce Ci sie bawic, to jest jedna rada. Tworzysz sobie katalog (np. anonymous). Wrzucasz do niego index.html
W indexiku ma byc to, co chcesz zeby ogladali Twoi userzy
Ja mam tak: http://tkdami.net/~deqko/
Ale rownie dobrze mozesz dodac obrazki, itp.
Wymaga to aktualizowania plikow .html po kazdym wgraniu jakiegos pliku.
Jak chcesz to moge robic, ale oczywiscie nie za free
Jesli sie zdecydujesz to napisz do mnie na gg

Pozdrawiam

supermegazord
17-12-2005, 01:45
napisałem ci wyże że sie nie da (według mnie przynajmniej) ale i pewnie według innych też

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17-12-2005, 01:17
Sorki za nick ale próbowałem z róznymi i nie chciał sie zarejestrować, aż sie wkurzyłem i wpisałem same "a"

Ale wracając do tematu:

Chciałem stworzyć użytkowania anonymous ale skapowałem że sie nie da :/
A da się utowrzyć taki katalog żeby wchodzili do niego ludzie, nie podając login and hasła i mieli prawo tylko do odczytu??

supermegazord
17-12-2005, 00:52
po pierwsze panie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (co za bezsensowny nick) no ale nie ważne jak masz konto na jakimkolwiek serwerze albo poczte to bez loginu i hasła nie pojedzie bo jak się ktoś nie zaloguje to dostepu przez ftp miał nie bedzie do twojego konta nawet jak sobie utworzsz taki magiczny katalog z chmodami co śpiewa, lata i stepuje, to i tak nic z tego, także proponuje jakis skrypt do download/upload i ludzie bedą mogli wrzucac pliki i je pobierać

AVE

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
16-12-2005, 23:10
Jak stowrzyc katalog dla innych uzytkownikow w ktorym będą mieli jedynie prawo do odczytu danych?? Nie chce podawać im mojego loginu i hasła, bo mogą np. skasować coś z ftp'ka, chce uniknąć takiej sytuacji.