We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Konfiguracja serwer do optymalnego użycia

MaTraX
21-10-2008, 16:41
Cytat Napisał meler
Witam serdecznie. Mam forum na dedyku i wszystko ok działa szybko alee jak jest powyżej 100 userów strasznie wolno chodzi strona potrafi otworzyć się nawet po 20 s a jak jest około 50 userów czas ten dochodzi do 1 sec. Czy jesteście w stanie skonfigurować mi serwer do optymalnego użycia? MOJE ID TO Identyfikator: LM24761-OVH serwer to kimsufi.com opcja 2xl dodam ze wolnej pamięci ram jest około 1.5gb Adres strony to www.download24.li
@meler - Tak z ciekawości. Czy Ty się człowieku dobrze czujesz, czy po prostu od małego miałeś nierówno pod sufitem? Nie mam tu na myśli problemów z serwerem, bo to się może każdemu przytrafić, ale tego co tam jest.
Na Twoim miejscu każdy myślący człowiek mając tego typu serwis siedziałby cicho i trzymał gębę na kłódkę, a Ty sobie rzucasz linkiem do forum z piratami, na forum firmy gdzie masz serwer Gratuluję pomysłowości.

Przy okazji mam pytanie do administratorów i tym samym przedstawicieli OVH. Co zamierzacie zrobić?
Autor oczywiście sądzi, że skoro ma tekst:
Cytat Napisał download24.li
Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.).Pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową. Żaden z plików znajdujących się w serwisie nie znajduje się na serwerze. Linki są własnością użytkowników. Administrator serwisu ani właściciel serwera nie może więc ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie.DOWNLOAD24.se nie zajmuje się rozpowszechnianiem plików chronionych prawem autorskim!
jest bezkarny - co dla mnie jest kompletną bzdurą, ale ok

borec
20-09-2008, 12:05
Zoptymalizuj raczej forum (cache itp.), a nie serwer.

meler
18-09-2008, 19:48
Witam serdecznie. Mam forum na dedyku i wszystko ok działa szybko alee jak jest powyżej 100 userów strasznie wolno chodzi strona potrafi otworzyć się nawet po 20 s a jak jest około 50 userów czas ten dochodzi do 1 sec.