We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

jPortal - dobry?

Gino
29-12-2005, 16:54
Założyłem sobie strone w jPortal2 i musze powiedzec ze nie jest najgorszy. Ten cms nadaje sie na MAŁE serwisy np hobbistyczne... na jakieś wieksze stronki polecjam Fusiona... A tak ogólnie to narazie nie narzekam... zobaczymy co czas pokaze... Narazie mysle czy zmienic na co innego czy zostawic...

deqko
15-12-2005, 14:32
Cytat Napisał Xenon
Ja tam polecam php nuke albo php fusion.
Eee tam
Ja nie moglem dojsc jak cos tam ustawic :P
Jp RLZ !!!

Pozdrawiam

Xenon
15-12-2005, 13:50
Ja tam polecam php nuke albo php fusion.

deqko
15-12-2005, 12:00
Ja tam polecam jportal
Stronki:
http://moc.ovh.org
http://ogien.ovh.org

Dla mnie jp jest b. latwy

THOR
14-12-2005, 22:30
Cytat Napisał supermegazord
to tak jaby jeść prawdziwą czekolade* i wyrób czekoladopodobny**

*(PHP Fusion)
**(JPortal)

hehe
to Ci wyszlo panie SupermegazordQ ...zgadzam sie z tym w 100%....sam mam strone "na" fusionie..ale teraz biore sie za testowanie MD-Pro a pozniej moze Blue Dragon. Wszystko trzeba spróbowac jak jest za free
Podsumowując - jPortal vs. PHP Fusion...stawian na Fusiona.
Pozdrawiam

supermegazord
14-12-2005, 22:20
to tak jaby jeść prawdziwą czekolade* i wyrób czekoladopodobny**

*(PHP Fusion)
**(JPortal)

hehe

Gino
14-12-2005, 22:10
Narazie mam stronke w PHP-Fusion, a fusion wporównaniu z jPortalem jest lepszy?

supermegazord
14-12-2005, 22:01
j portal to przestarzały skryp na cms sporo błedów i problematyczne działanie potrafi też platać różne ciekawe figielki ni z tąd ni z owąd rozsypać się bez wyraźniejszej przyczyna na początek polecam coś prostszego np PHP Fusion stabilny w miare szybki mało problemów wbudowane smtp perełka dosłownie

Ave

wicko
14-12-2005, 21:56
Ja niestety znam tylko jportala i szczerze mówiąc nie polecam bo to jest już stary system i jeśli to jest Twoja pierwsza stronka to lepiej żebyś od razu zaczął się uczyć na czymś funkcjonalnym a nie na starym gracie jakim jest jportal 2. Może jak wyjdzie nowa wersja to się to zmieni ale na razie radzę omijać jportal z daleka.

Gino
14-12-2005, 21:37
Witam. Chce załozyc strone www nowa i nie wiem czy w PHP-Fusion czy w jPortal Co radzicie? Co jest trudniejsze w obsłudze/instalacji? Co ma więcej bajerów itd? Prosze o pomoc