We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Galeria zdjęć


mariano
18-08-2008, 16:07
Zgadza sie, safe_mode jest teraz wylaczone na 60free (to dobra wiadomosc). Niestety w przypadku galerii php_fusion trzeba samemu utworzyc katalogi dla albumow i poprzenosic zdjecia.

Na razie nie ma mozliwosci konfigurowania safe_mode za pomoca .htaccess (http://pomoc.ovh.pl/KonfiguracjaPhp), ale jesli bedzie duzo problemow, byc moze wprowadzimy taka opcje.

adamp4
17-08-2008, 18:35
coś się dowiedziałem na innym forum

Mój temat wstawiony na forum

Temat o php-fusion na ovh.org

adamp4
16-08-2008, 18:20
Witam, mam strojne na serwerze 60free w adresie ttzleszno.ovh.org (wchodzić przez http://www.ttzleszno.ovh.org/index.php bo chwilowo zrobiłem samemu blokadę strony).
Mój problem jest taki że jak wszedłem na stronę do galerii to znikły mi zdjęcia z galerii. W sumie to pokazuje mi że niema zdjęć w katalogu (każdy album ma swój katalog album_x gdzie x to numer albumu). Robiło się tak gdy przenosiłem stronę z jednego serwera na drugi więc nie zmieniałem serwera do teraz. Myślałem jeszcze że ten problem pojawił się jak z aktualizowałem skrypt ale nie. Wszedłem na drugą moja stronę (www.lopleszno.ovh.org) i problem z galerią ten sam a tu nic nie robiłem a zdjęcia były (był jeden album zdjęć więc przeniosłem zdjęcia i tu działa).
Proszę o pomoc.