We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Szukam] Częściowy sponsoring

pziemczyk
30-07-2008, 03:06
Witam, piszę tutaj ponieważ widząc że daleko nie zajdę z obecnym serwerem.
Otóż chciałbym przedstawić wam pewien projekt.

Evil Wars

Evil Wars to projekt serwerów gier typu MMORPG. Oferujemy profesjonalną ekipę która dba o serwer pod względem technicznym. Jak na razie tylko dwa serwery - Ultima Online oraz Helbreath (mniej znana). W każdej grze inna ekipa tak aby była swoboda. Ultima Online to bardzo rozbudowana gra typu MMORPG. Jest wiele serwerów lecz nasz wyróżnia się róznymi aspektami, a między innymi - większość rzeczy można uzyskać w grze zupełnie za darmo (bez wysiłku). Natomiast Helbreath to typowy MMORPG nastawiony na walkę pvp (player vs player). Myślę że to jakoś przybliży temat.
Będziemy chcieli wprowadzić serwery do takich gier jak Worth of Warcraft, wszystko zależne od maszyny lub maszyn.
Na chwilę obecną jesteśmy w stanie zapewnić tylko i wyłącznie dwa serwery na styk (mogą być zwiechy czasem).

Jak na razie pracujemy nad dopracowaniem plików serwera i z tego co obliczyliśmy nie starcza by utrzymać dwa serwery w jednej chwili. Aby utrzymać projekt będziemy prowadzić tzw. donate (płatnośc paypal i przelewem). Mamy już opracowane nagrody w zamian za pomoc. Ale żeby wystartować potrzebna jest większa gotówka, powinienen starczyć serwer z serii Superplan z systemem Windows 2003 Standard lub Pro.

Liczę na to że ktoś się zgłosi, co do korzyści. Gdy projekt się rozwinie może z donate będzie więcej pieniędzy niż na koszt utrzymania, takowe pieniądze trafią do sponsora. Oprócz tego oferuję banner (na razie tyle mogę dać, jeśli ktoś zaproponuje inne rozwiązanie to proszę napisać).

Opis jest krótki, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to wtedy przedstawię większe info.

Z góry dziękuję i mam nadzieję że ktoś się zgłosi.
Zgłoszenia i pytania proszę tutaj lub najlepiej na
Gadu Gadu