We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Bład aby wejsc do panelu ADMINA

hackosi
05-01-2006, 17:39
Teraz już mam dobrze bo jak miałem przed tem Mambo to mi się tak stało ,ale teraz mam PHPFusion (Polecam i Zapraszam na www.hackosi.ovh.org)

Pozdro

jimmy
17-12-2005, 08:53
a normalnie Ci sie strona wyswietla?

supermegazord
11-12-2005, 19:37
eeeeeeeee jak ja patrzyłem na tego posta to było

Kod:
Warning: include_once() [function.include-once]: 
Unable to access /home/,/,/,/,,,,,/www/mambo/editor/editor.php in
a teraz jest
Kod:
Warning: include_once() [function.include-once]: 
Unable to access /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/editor/editor.php in

czary jakieś czy co ????

już widze kolega hackosik posta edytował i pewnie dlatego hehe
AVE

Łabędź
11-12-2005, 18:21
Cytat Napisał hackosi
Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/editor/editor.php in
Na tym koncie nie ma takiego pliku.

pozdrawiam

supermegazord
11-12-2005, 17:55
jak na moje to ta scieżka którą wywala jest stanowczo dziwna same przecinki, zresztą nawet pisze jest napisane unable to acces znaczy niemożliwy dostęp ciekawa koncepcja chyba że twoje konto składa się z samych przecinków w co bardzo wątpie ale tutaj dokładniej to chyba Łabądż Ci powie jak będzie

Ave

hackosi
11-12-2005, 17:52
Siemka mam pytanie.ZAinstalowałem Mambo na serwerze i jak chce się zalogowac na panel Admina to wyskakuje to:
----------------------------------------------------------------------

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/editor/editor.php in /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/administrator/templates/mambo_admin_blue/index.php on line 31

Warning: include_once(/home/h/a/c/hackosi/www/mambo/editor/editor.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/administrator/templates/mambo_admin_blue/index.php on line 31

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/h/a/c/hackosi/www/mambo/editor/editor.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/administrator/templates/mambo_admin_blue/index.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function initEditor() in /home/h/a/c/hackosi/www/mambo/administrator/templates/mambo_admin_blue/index.php on line 32

Pomocy jak ktoś może mi wytłumaczyc czemu to się dzieje a w panel Admina nie mogę wejsc..........