We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem

dominik
18-07-2008, 18:57
dzięki wszystko jest pięknie
wiszę Ci piwo

Pik-Pok
18-07-2008, 15:17
$db_host="mysql.60free.ovh.org";
$db_user="nazwa_użytkownika";
$db_pass="hasełko";
$db_name="nazwa_bazy";
nazwa bazy i nazwa użytkownika są jednakowe

dominik
18-07-2008, 15:14
a katalog setup musi być usunięty czy dalej ma być

i gdy otwieram plik config.php to mam taką treść:

// database settings
$db_host="mysql.60free.ovh.org";
$db_user="777";
$db_pass="******";
$db_name="cofing.php";
$db_prefix="ep_";
define("DB_PREFIX", "ep_");
?>
i gdzie to mam wpisać nazwę bazy danych i użytkownika ??

Pik-Pok
18-07-2008, 10:54
sprawdź config.php: edytuj ten plik i sprawdź, czy masz poprawnie ustawionego hosta (powinno być: mysql.60free.ovh.org) oraz hasło, nazwa bazy i użytkownik. możeszsparwdzić, czy hasło i użytkowk (zawsze jest taki sam jak nazwa bazy) są poprawne, logując się do bazy przez PHPMyAdmina z Managera v3.

dominik
17-07-2008, 21:47
Tutaj zamieszczam screeny jakie pliki mam:

W KATALOGU WWW:

I TU SCREEN PLIKÓW W FOLDERZE SETUP:

voldemortsgirl
17-07-2008, 20:51
A jakiś plik konfiguracyjny moze masz?
No i co miales w tym folderze setup? pewnie tam jest jakies odwołanie do bazy i zostalo ustawione na localhost a twoja baza jest gdzie indziej.
Nie widze plików wieć cięzko zgadywać.

dominik
17-07-2008, 20:41
ale gdzie mam podać te dane gdyż jak wlącze strone to to od razu mi się wyświetla

Pik-Pok
17-07-2008, 17:58
upewnij się, że podajesz właściwe dane do połączenia z bazą. 99% przyczyn tego problemu, to błąd podczas podawania danych do logowania do bazy

dominik
17-07-2008, 17:35
Witam wszystkich
Jestem nowy i mam pewien problem.
Mam stronę w ofercie 60free www.zorzatrzebos.ovh.org (miałem zainstalowane Extreme-Fusion) i chciałem zainstalować skrypt mTabela 1.0 więc go zainstalowałem i skrypt dobrze działał lecz strona nie działała wskazywała na katalog setup więc usunąłem pliki tego skryptu i wgrałęm folder setup i gdy teraz wchodzę na stronę to mi się wyświetla proces instalacji Extreme-Fusion. A ja chcę się zapytać czy są szansa na odzyskanie tego co miałem i gdy teraz wchodzę na stronę to mi się takie cos wyświetla:

Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
Proszę o pomoc.