We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Brak instalacji by przemo

Pik-Pok
20-07-2008, 20:50
sprawdź porządnie: mnie pod mrgforum.ovh.org/install.php otworzyła sie strona instalacyjna informująca o brakujących/wadliwych plikach. wywal wszystko i załaduj cały moduł jeszcze raz, a potem spróbuj go zainstalować

Poison
20-07-2008, 17:44
www.mrgforum.ovh.org
Przepraszam...

voldemortsgirl
20-07-2008, 17:24
Podaj może nazwę domeny to będziemy mogli to sprawdzić. Nikt tu z wpisów nie wróży, choć czasem mam wrażenie ze tego oczekujecie.

Poison
20-07-2008, 16:52
Sprawdzałem atrybuty i myślę, że wszystko jest dobrze. Katalogi mają 755, pliki np. .php mają 644 więc w czym problem? :/

Pik-Pok
17-07-2008, 12:59
zaloguj sie do ftp konta i sprawdz, czy pliki i katalogi maja poprawne uprawnienia, czyli:
- katalog www: 705
- podkatalogi: 755
- pliki: 644
jeżeli masz inne uprawnienia, apache nie wpuści Cię do katalogu i nie wykona skryptu na pomoc.och.pl znajdziesz kilka przewodników na temat uprawnień CHMOD, no i zawsze masz google

Poison
17-07-2008, 12:25
Hmm... to jeszcze raz mi wytłumacz konkretnie.
W jakich folderach/plikach i na jakie zmienić chmody?

Poison
16-07-2008, 23:32
Witam. Założyłem sobie stronę na ovh wrzuciłem wszystkie pliki phpBB modified v 1.12.6 by Przemo. Otworzyłem internet wpisałem www.mojastrona.ovh.org/install.php i wyskakuje komunikat:

" Witamy na stronie serwisu firmy OVH.

Nie masz prawa dostępu do żądanego katalogu. W katalogu nie ma indeksu lub katalog jest zabezpieczony przed odczytem.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę supportu firmy OVH

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadamiem darmowego konta w tej domenie, zapraszamy na naszą stronę http://www.ovh.com/ "

Dlaczego nie ma automatycznej instalacji? Nadać może gdzieś jakieś chmody?
Z góry dziękuję za pomoc