We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Warning ! cookie path is empty!

djquiet
02-07-2008, 10:19
Witam
Posiadam forum na stronie www.mp3sounds.pl . Forum było przenoszone jakiś czas temu, choć ten błąd przez jakiś czas nie występował. Chodzi dokładnie o Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row .
W tym problem że moje ustawienia cookie są poprawne. Próbowałem kombinować na wiele sposobów, zmieniałem dane, kasowałem cache, cookie w przeglądarce i to nic nie dało. Załozyłem nawet temat o tym na chyba najwiekszym forum php i nikt mi nie potrafił pomóc. Sprawdziliśmy dokładnie moja baze danych, a nastepnie wszystkie pliki php w których instalowałem modyfikacje: beer mod, bb code manager i shoutbox. Rozłozyłem ręce i napisałem do waszej firmy. Sprawdziliście ustawienia cookie i potwierdziliście ze ok i że wina może spoczywać w skrypcie odpowiedzialnym za cookie. Gdy zapytałem się jak mam to zrobić , wysłali mnie tutaj , choć nie znalazłem odpowiedzi. Napisałem po raz kolejny i otrzymałem odpowiedz:
Witam,
Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Rozwiązania problemu są nastepujące (chciałbym także zanzaczyc, że nie jest to związane ze złym działaniem serwera, a po prostu z zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi):
1. zapisywanie sesji do bazy danch (rozwiązanie rekomendowane przez naszych administratorów)
2. stworzenie katalogu na FTP konta i zapisywanie sesji do tego katalogu (raczej niezalecane, ponieważ strona bedzie działać wolniej)
3. otwoeranie sesji za każdym razem na nowo
Wszystkie trzy rozwiązania wiążą się z modyfikacją skryptu PHP. Nasi administratorzy zalecają pierwsze rozwiązanie, ponieważ będzie najszybsze i najmniej kłopotliwe pod wzgledem przeróbek kodu PHP.

Pozdrawiam,
w razie problemów i pytań proszę o kontakt.
xxxxxxxxx, OVH.pl.

I po raz kolejny zostałem odesłany na to forum. Tak więc jestem i proszę o jakąkolwiek pomoc.

O to screen błędu: http://img105.imageshack.us/img105/4665/ffsk7.jpg