We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z systemem newsow psnews

zelek86
15-06-2008, 20:07
Cytat Napisał Pik-Pok
a sprobuj webowego klienta ftp: nazwa_konta.ovh.org/net2ftp
Ok, dzieki wielkie, poskutkowalo.

Pik-Pok
15-06-2008, 17:52
a sprobuj webowego klienta ftp: nazwa_konta.ovh.org/net2ftp

zelek86
15-06-2008, 14:55
Cytat Napisał Pik-Pok
ustaw klienta FTP tak, aby pokazywał pliki ukryte, wtedy zobaczysz plik .htaccess
a kolega Labedz pokazuje tylko co masz w swoim pliku
Wlaczylem pokazywanie plikow ukrytych i systemowychw TC, na dysku gdzie mam ten system newsow widac plik .htaccess jednak na serwerze jak sie polacze nie. Dlaczego?

Pik-Pok
15-06-2008, 14:14
ustaw klienta FTP tak, aby pokazywał pliki ukryte, wtedy zobaczysz plik .htaccess
a kolega Labedz pokazuje tylko co masz w swoim pliku

zelek86
14-06-2008, 22:29
Cytat Napisał Łabędź
1. To, że czegoś nie widać nie znaczy, ze tego nie ma:

Kod:
$ cat .htaccess
php_value session.save_path '/tmp'
2. ustaw uprawnienia katalogu 'news' na 705

pozdrawiam
Uprawnienia ustawilem, natomiast co z tym plikiem htaccess bo ja go w total commanderze nie widze wiec jak mam go usunac, ewentualnie edytowac bo nie za bardzo wiem o co chodzi z tym fragmentem ktory wklejasz.
Pozdrawiam

Łabędź
12-06-2008, 17:08
Cytat Napisał zelek86
Próbowałem już zmieniać chmody, pliku .htaccess nie widać więc wpisów w nim nie jestem wstanie zmienić. Dodatkowo nie mogę też usunąć katalogu z newsami aby np. wykasować wszystko i wgrać na nowo.
Proszę o pomoc i pozdrawiam
1. To, że czegoś nie widać nie znaczy, ze tego nie ma:

Kod:
$ cat .htaccess
php_value session.save_path '/tmp'
2. ustaw uprawnienia katalogu 'news' na 705

pozdrawiam

zelek86
12-06-2008, 16:58
Na początek moja nazwa konta czyli wiraz.ovh.org

Postanowiłem przenieść stronę na ovh.org . Wcześniej korzystałem z innego darmowego konta, które jednak padło. Problem występuje przy systemie newsów. Loguję się do niego przez adres http://wiraz.ovh.org/news/ i wyskakują mi komunikaty o błędach, które po kliknięciu możecie zobaczyć sami. Próbowałem już zmieniać chmody, pliku .htaccess nie widać więc wpisów w nim nie jestem wstanie zmienić. Dodatkowo nie mogę też usunąć katalogu z newsami aby np. wykasować wszystko i wgrać na nowo.
Proszę o pomoc i pozdrawiam