We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

PUSTA, ale PEŁNA baza?

nanolife
12-06-2008, 06:43
dobra sobie juz poradziłem. chodziło o to że baza byla na sql lite i trzeba bylo ja przerobić na mysql standard. ale to i tak dość dziwne, bo skoro tutejsze mysql nie obsługuje lite to forum tez nie powinno działać, a działało. Dzięki za wszystkie posty które posłaliście

nanolife
11-06-2008, 18:53
Problem jest taki. założyłem sobie punBB( trochę modyfikowane przezmianie ale to raczej kosmetyka) instalacja poszła ok, wszystko działa, zapis odczyt, edycja i kasowanie jest ok. Postanowiłem dzisiaj zaglądnąć sobie do bazy przez PhpMyAdmin (żeby połączyć forum z chatem- jak się zalogujesz w jednym miejscu to cie loguje automatycznie gdzie indziej.) i wszystko poszło ok tylko ze baza.... była pusta, nie zawierała żadnych tabel, a tym bardziej rekordów. Myślałem że to wina serwera i że wcięło dane, ale z przekory wszedłem na forum na stronce i okazało się że wszystkie wpisy były nie naruszone. Nie wiem możne tu zmiany pojawiają się dopiero po jakimś czasie...?(strona ma 1 dzień).

Wszystkie błędy logowania, ew. błędy strony odpadają, ponieważ strona była testowana na kilku serwerach i nigdy nie było takiego problemu.

Proszę o jakieś konstruktywne odpowiedzi. i nie odsyłanie do opcji szujaj, bo ją już wyszukałem i nic nie znalazłem ciekawego na ten temat.

strona to nanolife.ovh.org