We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Reset = prawie nie dziala

CzErYnA
06-06-2008, 11:52
mi jak serwer padl tak padl, nie chce wstac i wlacza sie rescue mode. Teraz to go nawet zrestartowac nie moge bo pisze ze Nie mozna samodzielnie... , i cos nie chce zaladowac mojego kernela :/ wrr.. upierdliwe to.

Akira
06-06-2008, 09:06
http://prace.ovh.pl/?do=details&id=10266
Mnie też to dopadło. Na szczęście padło w środku nocy (u mnie było od 23.30 do 9.50 rano). Trochę głupio, że tak długo ale za takie pieniądze na nic więcej nie liczyłem i tak jest bardzo dobrze.

oles@ovh.net
06-06-2008, 08:18
mwwilk a écrit:
>
> RPS to fajna sprawa,bo tani ale w sumie to chyba tylko dlatego. Kazdy
> reset systemu wiarze sie z przerwa ~30 min lub tez totalnym padem

zamiast boot na disk (iSCSI) zmien na netboot.

mwwilk
05-06-2008, 20:20
RPS to fajna sprawa,bo tani ale w sumie to chyba tylko dlatego. Kazdy reset systemu wiarze sie z przerwa ~30 min lub tez totalnym padem serwera, a wtedy nalezy czekac na technikow. Spojrzalem na VMS serwerow RPS to tam jest od groma serwerow wylaczonych.
Moze OVH powinno zostawic jeszcze oferte VPS, bo te RPS'y dzialaja cos kulawo :/
Kimsufi ofcoz smiga pieknie jednak RPS to porazka. Nie da sie z tym czegos zrobic? Niby pracuja nad tym i usprawniaja ale jak restart ostatni raz mialem 17 dni temu to byla podobna sytuacja tyle, ze serwer dlugo wstawal. Dzisiaj natomiast po prostu padl po restarcie.

Czy zostanie podana jakas informacja co sie dzieje z RPS? Przestoje po 7godzin i wiecej nie sa, ze tak powiem fajne :P