We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

RPs - umowa.

Akira
09-08-2008, 13:42
Cytat Napisał nfq

drugie pytanie: jak to jest ze zrywaniem umowy - po prostu się dalej nie płaci, czy trzeba wysłać wniosek ze skanem dowodu? czytałem na forum, że już nie trzeba wysyłać wniosku ze skanem.
Nie płacisz i po 10 dniach kasują dane. Najlepiej wysłać im maila, że rezygnujesz (parę dni przed końcem) wtedy nie będzie serwer stał i czekał na twoją wpłatę przez 10 dni.

mwwilk
19-05-2008, 17:13
A jaka jest odpowiedz na drugie pytanie (rezygnacja)? :>

utf
19-05-2008, 16:46
Cytat Napisał Akira
To chyba ma mało wspolnego z przeniesieniem danych.

Akira
19-05-2008, 14:06
http://www.ovh.pl/jednostki/pomoc_oraz_interwencje.xml
A support 3 poziomu?

voldemortsgirl
19-05-2008, 12:00
OVH nie przenosi danych.
Za żadne pieniądze.

drverde
18-05-2008, 22:18
... ewentualnie doplacic kaski ovh to ci to za ciebie zrobia ;]

encl
18-05-2008, 10:31
trzecie: kupując RPSa i z możliwościa przejscia na dedyka po paru miesiącach mam darmowe przeniesienie przez OVH, czy we własnym zakresie?
Przenieść dane oraz dokonać konfiguracji musisz we własnym zakresie.

nfq
18-05-2008, 10:04
Witam,

mam pytanie również o RPS.

kupująć RPSa, składając zamówienie, dostaje go do 72 godzin? nie ma takiego opóźnienia jak w kimsufi?

drugie pytanie: jak to jest ze zrywaniem umowy - po prostu się dalej nie płaci, czy trzeba wysłać wniosek ze skanem dowodu? czytałem na forum, że już nie trzeba wysyłać wniosku ze skanem.

trzecie: kupując RPSa i z możliwościa przejscia na dedyka po paru miesiącach mam darmowe przeniesienie przez OVH, czy we własnym zakresie?

czwarte: ma ktoś RPS, a na nim phpbb3 ?

piąte: można jakoś wpłacić pieniądze, że serwer jest czynny do 1 lipca, jak bym dzisiaj zamówił? czyli płacąc około ~60zł.