We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[problem] "Modernizacja" przyniosła problem

bajery
16-05-2008, 17:47
Poszło na PM.

Łabędź
16-05-2008, 10:54
Czy mógłbyś udostępnić gdzieś link do skryptu z dynamicznie tworzoną stroną (tak jak miałeś na początku)?

pozdrawiam

bajery
16-05-2008, 10:38
Dzień dobry,

od momentu rozpoczęcia przez Was modernizacji (to był chyba 3 kwiecień) mój serwis nie działa poprawnie. Występują duże problemy z ciasteczkami, poza tym klucz sesji PHP jest czasami (tak! tylko czasami) przekazywany jako parametr w adresie. Nie chciałbym aby tak zostało, ponieważ czasami przeszkadza to przeglądarkom w parsowaniu XHTML (i przykładowo Opera wyświetla komunikat "Błąd parsowania"). Póki co layout (który jest dynamicznie generowany) serwisu zastąpiłem statycznym (bez możliwości zmiany jego parametrów), ponieważ, tak jak wspomniałem, występują problemy z przesyłaniem Cookisów (parametry szaty graficznej są w nich trzymane).
Czekam już od początku kwietnia na zakończenie modernizacji (zerkam ciągle na prace.ovh.pl) i nic. Powiedzcie mi czy powiniennem się pogodzić z tym, że tak to już zostanie i zmienić kod serwisu (który przed modernizacją działał w 100%) czy też macie w planach jeszcze jakieś poprawki które zlikwidują mój problem? Z góry dziękuję!

Adres serwisu: http://www.lukas-home-page.ovh.org

Pozdrawiam!