We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

system error: 111

bob123
13-05-2008, 09:48
Cytat Napisał maszol19
Witam. Nie wiecie, może z kąd ten błąd u mnie jak zaloguję się do strony - UPDATE command denied to user 'barca24'@'localhost' for table 'fusion_users' nic nie mogę edytować na stronie, ani dawać newsów itp.
Przekroczyles limit bazy

maszol19
12-05-2008, 19:17
Witam. Nie wiecie, może z kąd ten błąd u mnie jak zaloguję się do strony - UPDATE command denied to user 'barca24'@'localhost' for table 'fusion_users' nic nie mogę edytować na stronie, ani dawać newsów itp.

frisar
12-05-2008, 08:43
Mam dokładnie ten sam problem, awarię zgłosiłem w dziale mysql, ponieważ uważam , że tyczy się to samej bazy danych , a nie cms-a..

Zwyczajnie padły bazy i trzeba poczekać aż panowie z ovh to naprawią.

www.informatyka-2j.ovh.org/forum/ moje www...

Pozdrawiam i liczę na pomoc z waszej strony.

last_mann
11-05-2008, 20:58
Mam dokładnie takie same błędy ale czekam do jutra. Najprawdopodobniej padła część serwerów MySQL, bo oprócz błędów w działaniu CMS'ów nie można się zalogować do phpMyAdmina. Podobnie jak Ty mam dwa konta w systemie 60free.ovh.org ale w przeciwieństwie do Ciebie każde na innej literze. Przy koncie na literę "s" MySQL nie działa a przy koncie na literę "l" wszystko działa OK. U ciebie stronki działają bo nie wykorzystują baz danych jedynie forum na skrypcie phpBB nie śmiga bo potrzebuje MySQL. Jutro poniedziałek więc chyba wszystko naprawią. Na www.prace.ovh.pl nie ma żadnego zgłoszenia z dzisiejszą datą, więc technicy OVH może nawet nie wiedzą o tej awarii.
Uzbrójmy się więc Paweł w cierpliwość i czekajmy do jutra - pozdro

puc15
11-05-2008, 18:59
nie wiem gdzie umieścić temat więc piszę tutaj. moja strona to
http://ipawel.ovh.org/forum/

w ostatnim tygodniu wyskakiwalo czesto system overloaded a teraz foru sie nie ładuje i pokazuje błąd:

"Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /home/i/p/a/ipawel/www/forum/db/mysql4.php on line 48
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111"

o co chodzi i czy to bedzie naprawione??