We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Mysql - pad造 bazy?

luckycrown
30-04-2008, 22:29
Dzieki jak narazie działa, były problemy ze zmianą hasła

ζb璠
30-04-2008, 16:06
Cytat Napisa luckycrown
Mam ten sam problem. Pisałem juz na forum, oraz wysyłałem e-maila na pomoc ovh.
Problem nadal występuje. Prosze o sprawdzenie problemu na luckycrown.ovh.org
coś masz skopane z konfiguracją bazy

baza na testowym urzytkowniku działa:
http://luckycrown.ovh.org/dbcheck-b1502.php

pozdrawiam

luckycrown
30-04-2008, 15:07
Mam ten sam problem. Pisa貫m juz na forum, oraz wysy豉貫m e-maila na pomoc ovh.
Problem nadal wyst瘼uje. Prosze o sprawdzenie problemu na luckycrown.ovh.org

ζb璠
30-04-2008, 13:43
Cytat Napisa bartek87
no bardzo pechowa... strona ma problemy z wyswietlaniem sie od poniedzialku.. najpierw padlo mysql a wczoraj przez wiekszosc dnia moglem patrzec tylko na komunikat system overload... jesli tak ma sytuacja wygladac po wymianie sprzetu na nowy to ja jednak wolalem ten stary....

pozdrawiam
www.lkslukawiec.ovh.org
Problem z serwer sql - prawdopodobnie b陰d alokacji pami璚i w kernelu. Zmienili鄉y kernel na nowszy.

pozdrawiam

bartek87
30-04-2008, 13:12
no bardzo pechowa... strona ma problemy z wyswietlaniem sie od poniedzialku.. najpierw padlo mysql a wczoraj przez wiekszosc dnia moglem patrzec tylko na komunikat system overload... jesli tak ma sytuacja wygladac po wymianie sprzetu na nowy to ja jednak wolalem ten stary....

pozdrawiam

flc
29-04-2008, 20:47
Zdaje si, 瞠 problem jest znowu z okre郵on grup stron. Mam r闚nie zaczynaj帷 si na liter "i" - problem闚 nie zarejestrowa貫m ;>. Jaka pechowa ta L-ka...

treil
29-04-2008, 20:39
Mi si wydaje 瞠 raczej pad造. U mnie jest podobnie, niechce si po陰czy bo wysakuje jaki b陰d typu: lost connection itd.
m鎩 login na baze to: l-tunes
Wczoraj jeszcze wyskakiwa造 b喚dy typu server overload... please visit us later.
Da si to naprawi?

flc
29-04-2008, 19:29
login: lacosanostra

W pewnym momencie baza przesta豉 funkcjonowa, joomla wy鈍ietla b陰d: "Nie mo積a si po陰czy z serwerem bazy danych" a przy pr鏏ie instalacji phpBB3: "Can't connect to MySQL server on 'mysql.60free.ovh.org'".

Dane raczej dobrze wpisane, nagle co szlag trafi i od kilku h trzyma. Prosz o interwencj. Dzi瘯i.